+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Sana Kucak Dolusu Sevgim Kalp Kutuda Çikolata

Sana Kucak Dolusu Sevgim Kalp Kutuda Çikolata

Ürün Kodu: T565
Bir kutu çikolataya kim hayır diyebilir ki? Hem de oldukça süslü püslü. Kalp kutu içinde sana Kucak Dolusu Sevgim Kalp Kutuda Çikolata kesinlikle en sert kalpleri bile yumuşatacak. Özür hediyesi olarak düşünebilir, doğum günü hediyesi düşünebilir ya da yeni yıl hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Çikolata zaten her güne ve öneme ayak uyduran bir hediyedir. Erkek ya da kadın kimsenin hayır diyemeyeceği kadar tatlı bir hediye.
.
149,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Kucak Dolusu Sevgim Kalp Kutuda Çikolata sayesinde vermek istediğiniz mesajı rahatlıkla hissettirebilirsiniz. Üstelik bu bir kutu dolusu çikolata sadece sıradan bir çikolata değil. Hediye vereceğiniz kişiye özel olarak tasarlanacak bir hediye olacak. Üzerinde dilediğiniz isim ile dilediğiniz fotoğraf yer alıyor olacak. Böylelikle karşınızda ki kişiye duygularınızı çok daha derinden hissettirmiş olacaksınız. Anlamlı hediyelerin arasında çikolata özellikle tasarım ile birleşince daha fazla anlam kazanıyor. Kucak Dolusu Sevgim Kalp Kutuda Çikolata uzakta ki sevdikleriniz için de hoş bir incelik olacak. Dilerseniz direk adresine gönderebilir ya da kendiniz elleriniz ile taktim edebilirsiniz. Kısaca anlamlı hediyelerde bugün Bikolihediye sizlere kesinlikle kişiye özel kalp kutusunda çikolata öneriyor. Seni seviyorum hediyesi vermek isterseniz sütlü çikolatalı olan bu hediye önce ağızları tatlandıracak, sonra da yürekleri tatlandıracak.
   

  Sana Kucak Dolusu Sevgim Kalp Kutuda Çikolata İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Çikolatalarımız kırmızı kalp kutusu şeklinde olup, 17 X 16 X 5,5 cm. ölçülerine sahiptir.
  2 -) Ürün kutusu içerisinde; üzeri size özel fotoğraf, mesaj ve isim baskılı 24 adet sütlü çikolata bulunmaktadır.
  3 -) Çikolatalar 4 X 4 cm. ölçülerine sahip olup, yaklaşık olarak 7,5 gr. ağırlığındadır.
  4 -) 24 Adet çikolata kalp kutu içerisine özenle yerleştirilip, üzeri kırmızı tül ile sarılıp kurdele ile süslenmektedir. 
  5 -) Siparişiniz esnasında ürün kişiselleştirme alanlarını doldurmayı unutmayınız.
  6 -) Sana Kucak Dolusu Sevgim Kalp Kutuda Çikolata saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün hazırlanarak kargoya teslim edilmektedir.
  7 -) Çikolatalar 12 ay içerisinde tüketilmelidir. Ürünü kuru ve serin yerde muhafaza etmeniz önerilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.