sadsad x
asdasd

Seni Seviyorum Led Işıklı Resim Çerçevesi

Seni Seviyorum Led Işıklı Resim Çerçevesi

Ürün Kodu: T1303
Doğum günü hediyenizi sırf almış olmak için almamalısınız. Sevgilinizi mutlu edecek, işine yarayacak aşkınızı hissedeceği ve sizi hatırlatacak bir hediye seçiminizi tavsiye ederiz. İşte bu nedenle sevgiliye hediye alternatiflerini sunarken bu kıstaslara çok önem veriyoruz. Bikolihediye'deki hediyelik kişiye özel led ışıklı resim çerçevesi seçimleriniz ile sevgilinizi şaşırtmak ve şımartmak şimdi daha bir kolaylıkla mümkün. Led ışıklı resim çerçevesi üzerinde yer almasını istediğiniz fotoğrafı şimdi hemen kolaylıkla bu sayfadan yükleyebilirsiniz.
.
99,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Doğum günü için hediye seçimleri çok daha büyük önem arz etmektedir. Klasik günlerin aksine özenle hazırlandığımız sürprizlere damga vuracak led ışıklı fotoğraf  çerçeveleri bikolihediye ile alabileceksiniz. Her şeyin çok güzel olmasını isterken, hayallerinizi gerçekleştirecek olan imkânlara hemen sahip olma deneyimini yaşayın. En güzel doğum günü sürprizlerinizi işte bu tasarım led ışıklı fotoğraf çerçevesiyle yapabileceksiniz. Size özel ayrıcalıklar ve ilginizi tam anlamıyla çekecek anlamlı led ışıklı resim çerçeveleri keyifli bir alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor. 
   
  Yatak odanız kendi fotoğrafınızla aydınlanıyor. Bu süper led ışıklı fotoğraf çerçevesini kendiniz için sipariş edebileceğiniz gibi sevgilinize hediye etmeyi de düşünebilirsiniz. Doğum gününde sevgilinize kendi fotoğrafıyla ve ona özel mesajınızla hazırlatabileceğiniz photo frame box hediye etmek ister misiniz?

  Seni Seviyorum Led Işıklı Resim Çerçevesi İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ölçüleri : 16 X 12 X 3 cm. Çerçeve içerisindeki led lamba elektrik prizine takılarak çalışır.
  2 -) Fotoğraf çerçevesi ahşaptan yapılmış olup uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. 
  3 -) Fotoğraf Alanı 14 x 10 ölçülerindeki pleksi üzerine kaliteli ve canlı baskı ile silinmeyecek şekilde basılır.
  5 -) Kişiselleştirme kaliteli baskı yöntemi ile yapıldığından kalıcıdır ve silinmez özelliktedir.
  6 -) Seni Seviyorum Led Işıklı Resim Çerçevesi hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.