+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Sevgiliye Hediye Polaroid Fotoğraf Albümü

Sevgiliye Hediye Polaroid Fotoğraf Albümü

Ürün Kodu: T508
Bazen yaşanılan en güzel anlar, unutulmaması adına küçükte olsa bir kareye sığdırarak ömür boyu saklanır. O gülüşler, o bakışlar, o duygular her zaman ilk anları çağrıştırır. İşte bu sebeple halk olarak da fotoğraf çektirmeyi ve saklamayı çok seviyoruz. Kimin sevgilisi ile poz poz fotoğrafları yok ki? Bu kez bikolihediye olarak bu fotoğrafları çok daha özel bir tasarım ile birleştirmek istedik.
.
164,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (8)
 • Sevgiliye hediye polaroid fotoğraflı albüm ileteceğiniz 10 adet fotoğraf polarid şeklinde hazırlanacak ve özel albümüne konulacak. Üstelik albümün hem ön yüzeyinde hem de arka yüzeyinde arzu ettiğiniz ufak notlar yer alıyor olacak. Hediye kat be kat daha özel ve daha güzel hale gelmiş olacak. İstenirse çantada, istenirse evde yani kısaca olması istediğiniz her yerde muhafaza edip taşıyabilirsiniz. Özellikle kadınların çok hoşlanacağı bir hediye olacak. Sevgiliye hediye polaroid fotoğraflı albüm uzaklara gidecek olan sevgili için de hoş bir jest olacak. Askere giden sevgiliye hediye, okumak için uzaklara giden sevgiliye hediye, ya da farklı şehirlerde yaşayan sevgililer için de çok yerinde bir hediye olacak. Ne kadar uzağa giderse gitsin, onunla olan anılarınız hep yanında olacak. Haydi, sizde en güzel anlarınızı bu albümde buluşturun ve ona aşkınızın ne kadar güçlü olduğunu gösterin.
   

  Sevgiliye Hediye Polaroid Fotoğraf Albümü İle İlgili Olarak Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ahşap malzemeden yapılmış olan resim çerçevesi Polaroid resim çerçevesi şeklinde tasarlanmış olup ahşap rengindedir. 
  2 -) Cep şeklinde tasarlanmış çerçevenin içerisine size özel 10 adet fotoğraf yerleştirilerek gönderilmektedir.
  3 -) Polaroid ahşabın üzerine lazer işleme ile mesajınız, tarih veya modele göre isimleriniz yazılır. Yazılar silinmez özelliktedir.
  4 -) Ahşap Resim çerçevesi ölçüleri: 13 x 11,50 cm.'dir. Fotoğraf ölçüleri: 9,50 x 9,50 cm'dir.
  5 -) Sevgiliye Hediye Polaroid Fotoğraf Albümü, hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.