+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Spotify Ses Dalgası Led Işıklı Resim Çerçevesi

Spotify Ses Dalgası Led Işıklı Resim Çerçevesi

Ürün Kodu: T1309
Hediye led ışıklı resim çerçevesinin dikkat çeken en önemli ve en belirgin özelliği üzerinde yapılan özelleştirmelerdir. Kişiye özel bilgiler ile detaylandırılacak olan led ışıklı resim çerçevesi, hem sevgilinize söylemek istediğiniz mesajınıza, hem onun fotoğrafına ve ismine özel olarak tasarlanacak olup tamamen sahibiyle arasında özel bir bağ oluşturuyor. Sevgililere alınacak hediyeler listesinde klas ve ayrıcalıklı bir konuma sahip olan hediyelik led ışıklı resim çerçevesi bikolihediye.com kalitesiyle işte karşınızda.
.
399,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Güzel bir hediye notu ve sevgiliye özel mesajlarla birlikte bu led ışıklı resim çerçevesi, tam bir sevgi yansıması olacak. Sevgiliye güzel yıldönümü mesajları ile bu sürpriz led ışıklı fotoğraf çerçevesini detaylandırdığınızda eminiz ki daha da anlamlı bir armağanla kendisini buluşturacaksınız. Sevgilinize yapacağınız ufak jestler ve yıldönümü sürprizleriniz onu düşündüğünüzü göstermesi açısından önemli bir detaydır. Sevgilime sürpriz yapmak istiyorum diyorsanız sürprizli ve böylesine orijinal bir hediye ile üzerinde büyük etkiler yaratabilirsiniz. 
   
  Hem içindeki fotoğrafın, hem de siyah çerçevesinin size özel hazırlanacağı ışıklı led resim çerçevesi ile siz de anılarınızdan en sevdiğinizi masanıza taşıyabilirsiniz. Kişiye özel diğer led ışıklı resim çerçeveleri size özel sıfırdan hazırlanacak bu sürpriz resim çerçevesinin yanında bariz şekilde göreceksiniz ki çok gölgede kalacak.

  Spotify Ses Dalgası Led Işıklı Resim Çerçevesi İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ölçüleri : 16 X 12 X 3 cm. Çerçeve içerisindeki led lamba elektrik prizine takılarak çalışır.
  2 -) Fotoğraf çerçevesi ahşaptan yapılmış olup uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. 
  3 -) Fotoğraf Alanı 14 x 10 ölçülerindeki pleksi üzerine kaliteli ve canlı baskı ile silinmeyecek şekilde basılır.
  5 -) Kişiselleştirme kaliteli baskı yöntemi ile yapıldığından kalıcıdır ve silinmez özelliktedir.
  6 -) Spotify Ses Dalgası Led Işıklı Resim Çerçevesi hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.