Tektaş Yüzük Karikatürlü Suluk

Tektaş Yüzük Karikatürlü Suluk

Ürün Kodu: T603
Gün içinde içtiğimiz su, kahve ya da tüm içecekler için düzenli olarak yanında matara bulandıranlar için harika bir hediye önerimiz var. Suluğunuza bile özel bir tasarım katmak ister misiniz? Tektaş Yüzük Karikatürlü Suluk ile evlenme teklifini destekleyecek harika bir ürün bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra evlilik yıl dönümü kutlaması için de tam aranılan hediye olmalı diye düşünüyoruz.
.
69,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Sevgiliye özel olarak yapılan Tektaş Yüzük Karikatürlü Suluk çok eğlenceli ve çok kullanışlı bir ürün. Üzerinde hem sizin hem de sevgilinizin karikatürü olacak ve aynı zamanda isimleriniz yer alacak. Bunun için hem kendi fotoğrafınızı hem sevgilinizin fotoğrafını hem de isimlerinizi bizlere ileteniz yeterli. Özel olarak tasarlanacak olan bu suluk ile kesinlikle hedefi 12’den vuruyor olacaksınız. Sizler de özel tasarımlı hediyelerden hoşlanıyorsanız ve özellikle bu gibi inceliklere bayılıyorsanız kesinlikle Tektaş Yüzük Karikatürlü Suluk hediye etmelisiniz. Çantasından, iş yerinden ya da evinden eksik etmeyeceği bir hediye olacak. Ne zaman bir şeyler içmek için suluğa yönelse içini bir mutluluk kaplıyor olacak. Böylesine naif ve özel tasarım ile ona sürpriz yapmanız, sizin hem çok romantik hem de çok eğlenceli biri olduğunuzu bir kez daha gösterecek.
   

  Tektaş Yüzük Karikatürlü Suluk İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Matara beyaz renkte olup kaliteli metal malzemeden üzerilmiştir. 500 Ml kapasiteye sahiptir.
  2 -) Kullanabilir iki kapağa sahiptir. 19 x 7,5 cm ölçülerine sahiptir.
  3 -) Kişiye özel olarak hazırlanmakta olan suluk (matara) süblimasyon baskı tekniği ile kişiye özel hale getirilmektedir.
  4 -) Bu güzel matarayı uzun ömürlü kullanabilmeniz için ılık suda ve elde yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.
  5 -) Önemlidir; Ürünün sıcak veya soğuk ürünleri uzun süre muhafaza etme yani termos özelliği bulunmamaktadır.
  6 -) Tektaş Yüzük Karikatürlü Suluk,hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.