+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve

Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve

Ürün Kodu: T791
Hani bir bilmece vardır ya… Çarşıdan aldım bir tane eve geldim bin tane diye. İşte tam o bilmeceyi andıran bir hediyemiz var sizlere. Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve bu tanıma tamamen uyuyor. İlk bakıldığında bir tane gibi duran hediye, açıldığında 12 farklı hediyeye bürünmüş olacak. Bir kutu içinden tam tamına 12 adet hem de farklı farklı renk tonlarında tasarlanmış mini polaroid çerçeveler çıkıyor. Üstelik içlerinde olmasını istediğiniz en güzel fotoğraflar yer alıyor.
.
209,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (10)
 • Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve sevgiliniz ile geçirdiğiniz en güzel anıları, arkadaşınız ile eğlendiğiniz en çılgın anları, aileniz ile olan en duygusal anları içerebilir. Kime alacağınız ve nasıl fotoğraflar belirleyeceğiniz tamamen size kalmış. Sizler kolaylıkla taşınabilir olan bu hediyeyi değer verdiğiniz herkese alabilirsiniz. Örneğin uzaktaki sevgiliye kargo ile gönderebilir ya da uğurlarken ona bakması ve sizi her an anması için hediye edebilirsiniz. En güzel renklerde tasarlanan bu kutu ve çerçeveler adeta bahar havası estiriyor olacak. Sizler de duygularınızı ve sevginizi sadece bu hediye ile bile gösterebilirsiniz. Böyle düşünceli bir hediye seçecek kaç kişi kaldı ki?
   

  Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ahşap malzemeden yapılmış olan mini polaroid çerçeveler, sarı, kırmızı, mavi, beyaz, kahve, pembe ve turuncu renklerdedir.
  2 -) Sarı Renkli MDF malzemeden üretilmiş kutusu içerisinde toplam 12 adet mini polaroid çerçeve bulunmaktadır.
  3 -) Polaroid mini çerçevelerin üzerine fotoğraflarınız, özel fotoğraf kağıtlarına basılarak, çerçevelerin içerisinde yapıştırılmış olarak gönderilmektedir.
  4 -) Ahşap mini Resim çerçevesi ölçüleri: 7.5 x 6.5 cm.'dir. Fotoğraf ölçüleri: 5 x 5 cm'dir.
  5 -) Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve, hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.