Ayrı Şehirlerdeki Sevgililere Özel Aşk Sertifikası

Ayrı Şehirlerdeki Sevgililere Özel Aşk Sertifikası

Ürün Kodu: T382
Sevgiliniz ile farklı şehirlerde okuyor ya da yaşıyorsanız çok zorlandığınız günler olacaktır elbette. Onu çok özleyecek ve o anda yanınızda olmasını isteyebilirsiniz. Bu her zaman için maalesef mümkün değil ama onu her daim yanınızda hissetmek ya da ona sizi hissettirmek mümkün. Bu nasıl olacak diyenler için uzaktaki sevgiliyi yakınlaştıracak en güzel hediyeden bahsedeceğiz. Ayrı Şehirdeki Sevgililere Özel Aşk Haritası ile hem onun duvarını süsleyecek hem de ruhuna dokunuyor olacaksınız.
.
39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Sevgiliye alınacak hediyeler genellikle birbirine benziyor değil mi? Biz bu kez farklı ve bambaşka bir seçim sunuyoruz. Ayrı Şehirdeki Sevgililere Özel Aşk Sertifikası ile mevcut yaşadığınız illeri kalp ile gösteren ve onları birbirine bağışlayan iki kalp haritayı en güzel şekilde süslüyor olacak. Altında yer alacak isimleriniz ve şehir adlarınız bizce oldukça romantik bir seçim. Sıra dışı hediye sevenler için daha farklısı olamaz diye düşüyoruz.
   
  Başka şehirde olan sevgilime ne hediye alsam diye düşünüyorsanız hemen satın al kısmına geçmenizi öneririz. En özel günlerinizi daha da özel kılacak bir seçim olacağı kesin. Bu harika hediyeyi nedensiz de alabilirsiniz. Onu çok özlediğinizi gösteren bu hediye seçimi onu oldukça duygulandıracak. Ayrı Şehirdeki Sevgililere Özel Aşk Haritası ile uzakları yakın yapan duygular yaymaya var mısınız? Ekonomik hediye fiyatı ile de sizi hiç zorlamıyor olacak.
   

  Ayrı Şehirlerdeki Sevgililere Özel Aşk Sertifikası ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) İki Şehir Arası Aşk Sertifikası 27 X 33 cm ölçülerine sahiptir. 
  2 -) Sertifika duvara asılabilir ya da istenirse destek ayakları sayesinde masa üzerinde sergilenebilir.
  3 -) Sertifikayı sipariş vermeden önce sertifikayı kendinize özel hale getirmeyi lütfen unutmayın!
  4 -) Sertifika, özel çerçevesi içerisinde olup, üzeri ışığı yansıtmayan kaliteli mat camla kaplıdır.
  5 -) Bu ürün hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.