+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 3753 ürün görüntüleniyor.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer günü hediyesi 14 Şubat’ta sevgililerin birbirlerine aldıkları hediyelerin tümünü kapsar. Sevgililer gününün önemli bir tarihi bulunur. İlk başlangıcı Roma İmparatorluğuna bağlıdır. Romalılar için 14 Şubat önemli bir tarihtir. Roma tanrı ve tanrıçaları kraliçesine duyulan saygıdan dolayı tatil olur. Juno evlilik ve kadınlık tanrıçası olarak bilinir. Aynı zaman da 15 Şubat Lupercalia Bayramı olarak kutlanır. Kutlanan bayram genç nüfus için oldukça önemlidir. Bayram sırasında sadece gençler birbirleri ile partner olur. Gençlerin birbirleri ile çift olma durumları yapılan bir çekiliş ile belirlenir. Kızlar isimlerine yazarak kavanoza koyar erkekler ise bu kavanozdan isimleri çekip bütün bayram boyunca birbirleri ile çift olurlar. Bu süre içerisinde birbirlerine duygu beslemeye başlayan kişiler ise evlilik ile birleştirilir. 

Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

1 -) Sevgililer Gününe Özel Butik Kurabiyeler
2 -) Kişiye Özel Aşkımızın Haritası Sertifikası
3 -) Biricik Aşkım Ahşap Polaroid Çerçeve
4 -) Seni Çok Seviyorum Sevgili Defteri ve Kalem
5 -) Sonsuz Aşkımız 2 Fotoğraflı Yastık
6 -) İsme Özel Sonsuzluk Temalı Çakmak
7 -) Sevimli Ayıcıklar Kişiye Özel Yastık
8 -) Her Sayfada Aşkımız Kitap Okuma Ayracı
9 -) Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun Tasarım Resim Çerçevesi
10 -) Kişiye Özel Kalbimin Anahtarı Anahtarlık
11 -) Listen To Your Heart Sevgili Yastığı
12 -) İsme Özel Sonsuza Dek Seninle Çay Fincanı
13 -) Güzel Aşkımız Fotoğraflı Taş Baskı
14 -) Çayını Aşkla Yudumla Tasarım Kupa Bardak
15 -) Sonsuz Aşk Fotoğraflı Sevgili Mousepadi
16 -) Aşk Bankası Hediye Kutusu
17 -) Güzel Günlerimiz Olsun Sevgili Yastığı

Sevgililer Günü Tarihi

Sevgililerin birbirlerine hediye alabilmeleri için çok fazla farklı alternatif bulunuyor. Bu alternatiflerden bazıları kişilerin mesleklerine yönelik olarak hazırlanan özel tasarım ürünleri olurken bazıları direkt olarak zevklere yönelik olarak hazırlanmaktadır. 14 Şubat hediyesi olarak alacağınız hediyenin özel olması günün anlamına da vurgu yapacak olan bir hediye olmalıdır. Şık, zarif ve karşı tarafı memnun edecek bir hediye seçmek için mutlaka kaliteli özel tasarım ürünlerinden seçmeniz gerekiyor. Hediyelik eşyalar da aynı zamanda farklılık istiyorsanız esprili ürünlere de geniş yer verebilirsiniz. 

Sevgililer Günü Hediye Çeşitleri

Kıza sevgililer günü hediyesi Gold ışıltılı yastık çeşidi olabilir. 40x40 ölçülerine sahip bir yastık olur. Kız arkadaşa hediye seçenekleri arasında bu yastık modeli kesinlikle tercih edilmelidir diyoruz. Yastık payetli bir yapıya sahiptir. Payetlerin ters tarafa doğru ittirilmesi durumunda altın sarısı pullar ile yastık kaplanır. Ancak tam tersi durum yapılması durumunda sevdiğiniz ile ikinizin resmini görme imkânına sahip olursunuz. Sihirli yastık olarak bilinen bu yastıklar dekoratif açıdan da önemli bir duruma sahip olur. Özellikle de koltukların köşesinde süsleme açısından oldukça idealdir. Yastıkların içerisi kaliteli boncuk elyaf ile kaplı olarak gönderilir. Bu nedenle de uzun bir süre kullanılma imkânına sahip olunur. Bu da oldukça önemli yer tutan bir özelliğe neden olur. 

Sihirli Ayna Nedir Nasıl Kullanılır?

Sevgiliye hediye çeşidi olarak oldukça orijinal bir ürün olur. Sevdiğinize güvenle alabileceğiniz bir ürün çeşididir.  Özellikle de hediye bayan sevgiliye özel olarak müthiş etkileyici. Ürünün üzerinde bir adet açma düğmesi bulunur. Düğmeye basıldığı zaman resim bir çerçeveye dönüştürülür. Tekrardan kapatıldığı zamanlar da ise bir aynaya dönüşür. Ürün üç adet AA boyutuna sahip olan pil ile çalışır. Ürünün kutusu içerisinde USB kablosu yer alır. O kablo ile çalışır. Kablonun bir ucunun bilgisayara ya da güç kaynağına bağlanması durumunda pile ihtiyaç duyulmadan çalıştırma imkanına sahip olursunuz. Ürün içerisinde pil bulunmaz. Pilin haricen alınması gerekir. Sihirli aynanızın size özel bir hale gelebilmesi için 1 adet fotoğrafın yüklenmesi gerekir. Bu sayede size özel bir hediye haline gelir.

Anı Çerçevesi Hediye Seçenekleri

Çerçeve eskitme bir görünüme sahip olur. Çerçeve 55x45 ölçülere sahip olur. Hazırlanmış bir şekilde gönderilme işlemi yapılır. Hediyeyi aldığınız zaman başka bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Bayana sevgililer günü hediyesi olarak güzel bir seçim olur. İçerisinde on iki adet fotoğraf yer alır. Fotoğraflar hasır ip üzerine mandalla tutturulur ve o şekilde teslim edilir.  Bunun yanı sıra bir de sürpriz kutu bulunur. Sürpriz kutunun kapağının açılması için öncelikle öne doğru hafif bir şekilde ittirilmesi gerekir. Sürpriz kutu içerisinde sekiz adet fotoğraf yer alır. Bu nedenle de hediyeyi alacağınız zaman sekiz adet beğendiğiniz resmi bulundurmanız gerekir. Kutunun kapağının açılmasının ardından kutu katlanır bu sayede fotoğrafların yukarı doğru çekilme imkânı olur. Aynı zaman da kutunun katlanan yerlerinden tekrardan katlanarak kutu içerisine konulma imkânı da vardır. Kutunun kapağının üzerine lazer ile isim yazılarak silinmeme imkânı olur. 

Resimli Hediyeler İle Farklılığınızı Vurgulayın

Sevgililer günü hediyesi ne alınır sorusunun cevabı için en doğru seçenek resimli hediyeler olur. Resimli kanvas tablo 38x26 ölçüsüne sahiptir. Kaliteli olan beyaz bir yüzeyin üzerine yapılan bir resimdir. Ahşap bir çerçevesi bulunur. Kişiye özel olarak hazırlanan bir üründür. Termos bardak fotoğraflı olarak içi sert olan bir plastikten yapılır. İnsan sağlığı için herhangi bir zararı olmayan malzemelerden elde edilir. Hem sıcak içecekleri hem de soğuk içecekleri uzun süre koruma imkânına sahip bir hediyedir. Baskı kısmı oldukça kaliteli aynı zamanda da canlı bir görünüme sahiptir. İstediğiniz her alanda rahatlıkla kullanma imkânınız olur. Fotoğraflı metal asker kolyesi hem kadınların hem de erkeklerin kullanımı için uygundur. Paslanmaz çelikten elde edilir. Zincirinin uzunluğu kırk iki santim olur. Kolyenin zinciri deri malzemeden yapılır ve ayarlanma özelliği vardır. Film şeritli yastık dikdörtgen şekline sahiptir. İçerisinde yumuşak elyaf bulunur. Hem resimleri hem de yazıları beyaz bir kumaş üzerine yapılır. Yastık ölçüsü 45x27x10 olur. 

Erkeklere Özel Hediyeler

Erkeğe sevgililer günü hediyesi özel bir hediye seti olabilir. Hediye seti üç parçadan oluşur. İçerisinde cüzdan, kol düğmesi ve bilekliği bulunur. Özel tasarım bir hediye kutusunda yer alır. Kol düğmesi gümüş kaplamadır. Dikdörtgen şeklinde bulunur. Kol düğmesi üzerine yazılan baş harfleri lazer ile kazınır. Bu sayede silinme ihtimali olmaz. Setin içerisinde bulunan cüzdan siyah renge sahiptir. Üzerine lazer kazıma sistemi ile isim ve soy isim yazılır. Hediye setinin içerisinde bulunan bileklik siyah renge sahiptir. Kordon silikondan yapılır. Üzerine lazer kazıma sistemi ile isim yazılabilir. Fotoğraflı kol saati kordon uzunluğu yirmi üç santim olur. Çapı dört santimdir. Kordonu kaliteli malzemeden yapılır. Siyah renktedir. Çift bilekliği roma rakamı üzerinde bulunan bir bilekliktir. Metal kısmı paslanmaz bir çelikten yapılır. Uzun süre kullanım için uygundur. Hem kadınlar için hem de erkekler için uygundur. Üzerine lazer sistemi ile silinmez bir kazıma işlemi yapılır. 

Sevgi Dolu Hediyeleri Tercih Edin

Bayana sevgililer günü hediyesi ya da erkeğe sevgililer günü hediyesi fark etmeden en önemlisi sevgi dolu bir hediye tercih etmek olur. Seni sevmemin 48 nedeni isimli kitap birinci sınıf bir hamura hazırlanır. Kapak kısmı serttir. Toplamda arkalı önlü olacak şekilde elli iki sayfadan oluşur. Fotoğraf baskılı defter elli sayadan oluşur. Sayfalar çizgisiz olarak bulunur. Defterin kapağı pürüzsüz ve parlak olur. Kapak kısmı kişiselleştirme yapılarak elde edilir. Bu sayede size özel bir defter halini alır. Defter şiir yazmak için, hikâye yazmak için, süslemek için ya da sevgili günlüğünün tutulması için oldukça ideal bir defter olur. Bizimkisi bir aşk hikâyesi kitap albümü siyah renge sahip olur. Kalın ve kaliteli sayfadan oluşur. Kitabın kapağı sarı ciltten oluşur. İçerisinde on yedi adet fotoğraf bulunur. Kapak kısmında isimlerin yazılı olduğu bir resim yerleştirilir. Kitabın ölçüsü 15x15 ölçülerindedir. Fotoğraf albümü için on yedi adet fotoğrafın seçilmesi gerekir. Bu sayede size özel bir fotoğraf albümünüz olur. Resimlerin hepsi kaliteli olan kâğıtlara basılarak yırtılma ya da zarar görme ihtimali olmaz. Bu sayede uzun bir kullanma imkanını sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.