+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Beylere Özel Premium Hediye Seti

Beylere Özel Premium Hediye Seti

Ürün Kodu: T474
Erkeklere özel hediyeler kadınlar kadar çok sayıda ve farklı modellerde yok maalesef. Erkeklere hediye alma konusunda özellikle kadınlar oldukça zorlanıyorlar. Ne alsak diye diye günler günleri kovalıyor. Hediye alacağınız erkek kim olursa olsun, eğer biraz özenmek istiyorsanız hediye konusunda zorlanacağınız belli. Beylere Özel Premium Hediye Seti bu sıkıntınızı ortadan kaldıracak. Tüm erkeklerin kullandığı 3 farklı ürünü bir arada toplayarak sizlere harika bir set sunuyor. Üstelik bu set oldukça özel bir tasarım ile yani onun ismine özel olarak tasarlanıyor olacak.
.
1.109,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Patrona hediye, babaya hediye, erkek arkadaşa hediye olarak odlukça kaliteli bir hediye seçimi olacak. Basit bir hediye istemiyorum, hediye dediğin havalı ve elit olmalı diyorsan Beylere Özel Premium Hediye Seti bu görevi fazlası ile görecektir. Şık bir kutu içinde sunulan isme özel cüzdan, isme özel anahtarlık ve isme özel çakmak her zaman severek kullanılacak ürünler. Özellikle kaliteli ve marka arıyorsanız bu Pierre Cardin Cüzdan kalite beklentinizi karşılamış olacak. İsim yazılı cüzdan kişiye ne kadar önemsediğini gösteriyor olacak. Hediyenin Premium olması da onun değerini ortaya koyacaktır. Erkek deri cüzdan, kişiye özel çakmak ve anahtarlık ile hediyenin en hasını almış olacak. Erkeğe özel hediye seti Bikolihediye aracılığı ile aynı gün kargo sayesinde sizlere ulaşıyor.
   

  Beylere Özel Premium Hediye Seti ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Set içerisinde cüzdan, çakmak ve anahtarlık olmak üzere 3 parça aksesuar yer almaktadır.
  2 -) Aksesuarlar özel tasarım hediye kutusu içerisinde şık şekilde gönderilmektedir. Hediye Kutusunun Ölçüleri : 24 x 20 x 4,5 cm'dir.
  3 -) Hediye seti içerisindeki 1 adet kaliteli siyah renkte hakiki deriden Pierre Cardin marka deri erkek cüzdanı bulunmaktadır. Cüzdan SİYAH renktedir. Cüzdan üzerine isim baş harf baskısı lazer kazıma yöntemi ile yazılmaktadır. Bu yazı tekniği ile kazınan yazılar silinmez özelliktedir.
  4 -) Hediye Seti içerisinde yer alan çakmak, benzinle ateşlenmekte olup, benzini bittiğinde kolaylıkla dolumunu gerçekleştirebilirsiniz. Çakmak üzerine yazılacak ismler lazer kazıma yöntemi ile yazılmaktadır. Bu yazı tekniği ile kazınan yazılar silinmez özelliktedir.
  5 -) Hediye Seti içerisinde yer alan anahtarlık metal olup, üzerine yazılacak ismler lazer kazıma yöntemi ile yazılmaktadır. Bu yazı yöntemi ile anahtarlık üzerine kazınan yazılar silinmez özelliktedir.
  6 -) Beylara Özel Hediye Seti, hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerinizde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.