+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Erkeklere Hediye İsimli Viski Bardağı

Erkeklere Hediye İsimli Viski Bardağı

Ürün Kodu: T785
Erkeklere özellikle de viski seven erkeklere harika bir hediye önerimiz var. Kendisi için özel olarak tasarlanmış bir viski bardağında birkaç kadeh içmek çok daha keyifli bir hal alıyor olacak. Hem görsel olarak sergilemek amacı ile hem de kullanım amacı ile çok talep gören ürünlerden biri olan kişiye özel viski bardağını hem kendiniz için hem de hediye etmek istediğiniz erkeklere alabilirsiniz.
.
174,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (10)
 • Erkeklere Hediye İsimli Viski Bardağı elit hediyelerden biridir. Vip hediye almak istiyorum ama kararsız kalıyorum diyorsanız arkadaşınıza, patronunuza, müdürünüze, müşterinize yani kısaca beğeneceğini düşündüğünüz kişiye hediye olarak sipariş verebilirsiniz. Bir erkeğe verilebilecek ve özel bir hediye diye düşünüyoruz. Özellikle erkekler kendileri için özel olarak tasarlanmış hediyelerden çok daha hoşlanıyorlar. Erkeklere Hediye isimli Viski Bardağı da kişiye kendini özel hissettirecek kadar iddialı bir hediye olacak. Üzerinde isminin yer aldığı bir kadeh hediye almak birçok erkeğin gururunu okşayacaktır. Erkek arkadaşınıza hediye alırken böyle bir incelik yapmanız onun ne kadar önemli biri olduğunu gösteriyor olacak. Sizlerde sevdiğiniz ve eline yakışacağını düşündüğünüz kişiler için isim yazılı viski bardağını sipariş olarak verebilirsiniz. Üstelik kişiye özel olarak yapılmasına karşılık aynı gün kargo imkanı ile sizlere hızlı bir şekilde ulaşıyor olacak.
   

  Erkeklere Hediye İsimli Viski Bardağı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Viski bardağı kaliteli Paşabahçe üretimidir.
  2 -) Bardak Boyu 9 cm ve çapı 7 cm'dir.
  3 -) Kapasitesi 205 cc ölçeklidir.
  4 -) Bardak üzerine lazer işleme tekniği ile kazıma yapılmakta olup asla silinmez özelliktedir.
  5 -) Erkeklere Hediye İsimli Viski Bardağı hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.