+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Biricik Aşkım Ahşap Polaroid Çerçeve

Biricik Aşkım Ahşap Polaroid Çerçeve

Ürün Kodu: T506
İnsan sevdiğini elbette her gün hatta her an görmek ister. Bu mümkün aslında hem evet hem de hayır. Günlük işlerimizi elbette bırakamayız ama bu onu görmemize engel değil. İşyerinde ki masanızın üzerinde, evinizde ki vitrin üzerinde ya da odanızda onu sık sık görebileceğiniz biricik aşkım ahşap polaroid çerçeve ile görebilirsiniz. Ufak da olsa, fotoğrafta olsa onu görmek bile özleminizi bir nebze de olsa azaltıyor olacak. Hem çok şık ahşap tasarım hem de oldukça kaliteli olan bu çerçeveden hem kendinize hem de sevdiğinize hediye alabilirsiniz.
.
99,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (8)
 • Biricik aşkım ahşap polaroid çerçeve her çiftin olması gereken objelerinden biri olacak. Dilerseniz içine sadece onun resmini yerleştirebilir ya da beraber çektirdiğiniz romantik bir karenizi koyabilirsiniz. Üstelik bu çerçevenin en güzel yani size ait ve size özel olması. Üzerinde yazan isimleriniz ile hediye artı özelliklerini ön plana çıkarıyor. Oldukça sade ama bir o kadar özel. Sevgilime ne hediye alabilirim diye düşünüyorsanız doğum günü hediyesi olarak da verebilir ya da uzaklara giden sevgiliye sizi yanında götürmesi için hediye olarak sunabilirsiniz. Kısaca sevgileri ne zaman ne de mekan ayırır. Onların birbirini hissetmesi için böyle bir çerçeve bile yeterli olacaktır.
   

  Biricik Aşkım Ahşap Polaroid Çerçeve İle İlgili Olarak Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ahşap malzemeden yapılmış olan resim çerçevesi Polaroid resim çerçevesi şeklinde tasarlanmış olup kırmızı renktedir. 
  2 -) Cep şeklinde tasarlanmış çerçevenin içerisine size özel 1 adet fotoğraf yerleştirilerek gönderilmektedir.
  3 -) Polaroid ahşabın üzerine lazer işleme ile mesajınız, tarih veya modele göre isimleriniz yazılır. Yazılar silinmez ve kalıcıdır.
  4 -) Ahşap Resim çerçevesi ölçüleri: 12 x 10 cm.'dir. Fotoğraf ölçüleri: 8,50 x 8,50 cm'dir. Destek ayağı ile masanızda kolaylıkla sergileyebilirsiniz.
  5 -) Biricik Aşkım Ahşap Polaroid Çerçeve, hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.