sadsad x
asdasd

Doğum Gününe Özel İsimli Mum

Doğum Gününe Özel İsimli Mum

Ürün Kodu: T672
Özel bir kutlamanın olmazsa olmazı hediyelerdir. Hediye demek o insana onu hatırladığınızı ve onu sevdiğinizi söylemenin en kolay ve en kalıcı yoludur. Doğum Gününe Özel İsimli Mum ile kutlama yapmanız onu çok şaşırtacak ve çok sevindirecektir. Üzerinde onun isminin yazıyor olması onda kısa süreli bir şok etkisi yaratacak diye düşünüyoruz.
.
44,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Kişiye özel doğum günü mumu olur mu demeyin? Bikolihediye yaparsa elbette olur. Oldukça gösterişli ve güzel tasarlanmış olan bu mum kişiye özel tasarlanıyor. Dilerseniz özel bir romantik ortam oluşturarak mumu yakıp karşılayan, dilerseniz özel bir hediye kutusunda mumu onun kullanması için armağan edin. Kesinlikle fark yaratacak ve sıra dışı bir hediye olacak. Dekoratif olarak kullanılan bir ürün olabileceği gibi, dilenirse yakılarak da her anından keyif alarak kullanılabilir. Siz bu büyülü hediyeyi sevdiklerinize armağan ederek çok naif bir hediye seçimi yapmış olacaksınız. Kadın ya da erkek fark etmeksizin isim yazılı mumlar ile hediye sunumunuzu yapabilirsiniz. Oldukça büyük olan mum ortalama 45 saat yanma kapasitesine sahiptir.
   

  Doğum Gününe Özel İsimli Mum ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Mum Ölçüleri : 13 Cm yükseklik ve 6,5 cm genişliğe sahiptir. Kullanıma bağlı olarak yanma süresi 45 saat kadardır.
  2 -) Ürün kişiselleştirme mumun dış çevresine özel şaffaf etiketle yapılmaktadır. Renkler son derece canlı ve kalitelidir.
  3 -) Mumlarımız doğa ile uyumlu parafin ve bitkisel balmumundan elde edilmiştir.
  4 -) Kiiye özel mumlar, yıldönümü, yılbaşı, özel gün ve kutlamalar için idealdir.
  5 -) Dikkat: Yanan bir mumu yanıcı maddelerden uzak tutmalısınız. Ayrıca yanmakta olan mum mutlaka gözetiminiz altında olmalıdır.
  6 -) Doğum Gününe Özel İsimli Mum hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde Aynı Gün Kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.