sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 1855 ürün görüntüleniyor.

Doğum günü hediyeleri kişiye özel olarak ve sevindirmek amacı ile alınan hediyelerdir. Bu nedenle de doğum günü hediyesi seçimi yapılırken oldukça titiz davranılır. Bu nedenle de seçilen ürünlerin değişik, güzel ve anlamlı olması gerekir. Birçok hediye arasından size en özel olan ve karşınızdaki kişiyi en fazla memnun edeceğiniz hediyeyi seçerek sizde gününün çok daha anlamlı olmasını sağlayabilirsiniz. 

Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

Güzel doğum günü hediyeleri arasından sen doğduğunda neler oldu kartları oldukça güzel bir hediye şeklidir. Kutu içerisinde bulunan kartların ölçüleri 11x8x2 santim olur. Kutunun içerisinde toplamda elli adet kart yer alır. Kişinin doğum günü tarih olarak baz alınan özel kartlardır. Kaliteli bir kâğıda baskı yapılır. Kartların ağırlığı 220 gram olur. Mini bahçe hediyesinin içerisinde kullanılan objelerin her biri suya dayanıklı olan ürünlerdir. Ölçüleri 11,5x17 santim olur. Ürün el yapımı olarak hazırlanır. Yukarıya bak evi olarak hazırlanır. Kişiye özel olarak hazırlanır. Kolileme işleminin korunaklı ve dayanıklı bir şekilde yapılması nedeni ile herhangi bir zarar görme durumu olmaz. Arama motoru tasarımına sahip olan kupa resimli olarak kişiye özel yapılır. Suya dayanıklı bir üründür. Uzun bir süre kullanılmak istenirse elde yıkanması gerekir. İki farklı modeli bulunur. Biri beyaz kupa diğeri ise sihirli kupa olur. Porselenden üretilen bir kupadır.

Anlamlı Doğum Günü Hediyeleri

Anlamlı doğum günü hediyeleri kişinin gününe daha da anlam katması açısından oldukça önemlidir. Doğum günü takvimi kişiye özel olacak şekilde yapılan bir takvimdir. Oldukça anlamlı bir doğum günü hediyesidir. Kişilerin doğum günü tarihine uygun ve özel olarak hazırlanır. Kişinin doğduğu günde olan bütün değişik bilgilerin yer aldığı bir hediye şeklidir. Beş ya da altı sayfalık bir A4 kâğıdından hazırlanır. Kurdele ile sarılı şekilde şık bir hediye kutusunda kişilere teslim edilir. Kişiye özel USB bellek 6 x 1, 8 x 1 ölçülerine sahip olur. 8 GB depolama kapasitesine sahiptir. Bağlandığı zaman mavi LED ışığı yanar. Kristal görünüme sahiptir. Akrilik malzemeden üretilir. Akrilik kısma lazer sistem ile isim yazılır. Bu sistem sayesinde yazılan isim kalıcı olur ve silinmez.

Hızlı Alınacak Hediyeler

Aynı gün kargo doğum günü hediyeleri genel olarak normal hediye çeşitleridir. Bu tür hediyelerde genellikle kişiselleştirme bulunmaz. Ancak aynı gün kargoya verilmesi nedeni ile hızlı bir şekilde alınabilir. Metal vosvos araba 10x5 uzunluğuna sahiptir. Mavi ve pembe renge sahip olarak iki adet gönderilir. Arabaların üzerine istediğiniz yazının yazılma imkânı vardır. Yazılan yazılar lazer teknoloji ile yazılarak uzun süre kullanıma uygun olur. Hediye sepeti de kişiye alınabilecek olan en güzel hediyelerden birisidir. Hediye sepetinin içerisinde bir adet kupa, bir adet makyaj aynası, bir adet gümüş kolye, altı adet kalp şekline sahip çikolata bulunur. Bir bayana hediye olarak harika bir seçim. Toplamda dört parça üründen oluşur. Hediye sepeti hasır bir sepet içerisinde gönderilir. Sepet tül ile sarılıp bir kurdele ile bağlanır ve o şekilde gönderilir. Kupanın ve makyaj aynasının kişiye özel bir hale getirilmesi durumu vardır. Bu sayede sepeti daha da güzel bir hale getirerek kişinin çok daha mutlu olmasını sağlamak mümkün olur. Üstelik ürün aynı gün kargoya verilerek hızlı bir alım gerçekleştirmenizi sağlar. Bu da özellikle zamandan tasarruf etmenize yardımcı olan bir durum olması nedeni ile sevilen bir hediye şeklidir.

Bir Kutu Mutluluk

Doğum günü hediyesi özellikle bir kutu içerisinde birçok ürünü bulundurması durumunda daha da mutlu eder. Hayat seninle güzel hediye kutusu içerisinde toplamda altı adet ürün yer alır. Kitap, dilek tohumu, emojili kupa, emojili anahtarlık, emojili stres topu, emojili kar küresi bulunur. Ürünlerin hepsi ahşap bir kutu içerisine yerleştirilerek gönderilir. Kutunun üzeri tül ile kaplanır ve kurdele ile sarılı bir şekilde gönderilir. Ahşap kutunun kişiye özel olarak hazırlanması nedeni ile kutunun üzerine mesaj yazdırılma imkânı vardır. Yazdırılan mesaj lazer sistem ile yazdırılır. Bu nedenle de yazı silinmez. Bu da ürünün uzun bir süre kullanılma imkânını sağlar. Başarılı kişi hediye kutusu içerisinde dört parça ürün yer alır. İçerisinde bulunan ürünlerin hepsi kişiye özeldir. Bir adet ödül kupası, bir adet madalyon, mini plaket ve kahve kupası bulunur. Bu ürünümüz de erkekler için hediye arayanlara harika bir fırsat sağlıyor. Ürünlerin hepsi kişiye özel olan ürünlerdir. Her ürünün üzerine özel olarak silinmeyecek şekilde yazı yazılır. Ürünler sepet içerisinde gönderilir. Sepetin içerisine ürünlerin özel bir şekilde yerleştirilmesinin ardından tül ile kaplanır ve hediye sepeti şeklinde kişilere sunulur. Sepet içerisinde yer alan ürünlerin hepsi uzun süre kullanıma uygun olan ürünlerdir. Bu nedenle de herhangi bir sorun yaşanma durumu olmaz.

Nostaljik Hediye

Doğum günü hediyesi ne alınır sorusuna verilecek olan en güzel cevap nostaljik hediye kutusu olur. Nostaljik hediye kutusunun içerisinde nostaljik olan oyunlar ve oyuncaklar bulunur. İçerisinde yirmi altı adet ürün bulunur. TETRIS, leblebi tozu, para çikolata, mıknatıslı balık tutmaca, solo test, baloncuk üretme oyuncağı, RUBIK küp anahtarlık, CINO, asker, kuşlu düdük, UFO pervane, baston şeker, yuvarlak şeker, şemsiye çikolata, horoz şeker, sulu göz sakız, kaynanadili, şaka yüzüğü, topaç, mızıka, pamuk şeker, ağızda patlayan şekeri fırfırik, cino şekerleme, slime, ipli fır fır kutu içerisinde yer alan hediyeler olur. Doğum günü için sevgiliye hediye düşünenlerin kaçırmaması gereken müthiş bir tercih. Ürünlerin hepsi kırmızı renge sahip olan bir kutu içerisine dikkatli bir şekilde yerleştirilerek gönderilir. Kutunun üzeri beyaz bir tül ile kaplanır ve şık bir şekilde sunulur. Teslim işlemi bu şekilde gerçekleştirilen bir hediye türüdür.

Bayana Hediye

Kıza doğum günü hediyesi denilince akla öncelikle bir kolye gelir. Özellikle de yaşayan kolye bir bayana alınabilecek olan en güzel hediye şeklidir. Kolye canlı bir çiçeğin kurutulması ile elde edilen bir hediye şeklidir. El yapımıdır. Kolyenin uç kısmı sert camdan elde edilir. Hediye özel kutusu içerisinde gönderilir. 60 santim uzunluğuna sahip olan zinciri vardır. Kolye ucunda gerçek cam kullanılır. Cam modele göre kristal olarak da kullanılabilir. Kırılmaz. Aynı zaman da kararma olmaz. Bu nedenle de uzun süre kullanıma uygundur. Ürün iki yıl garantilidir. Uzun süre kullanılabilmesi için kimyasal maddeler ile temas edilmemesi gerekir. Bu sayede uzun bir kullanım imkânı da sağlanmış olur.

Şık Bir Hediye

Piyano tasarımına sahip olan müzik kutusu kaliteli bir üründür. APS malzemeden üretilen bir üründür. Daktilo modeline sahip olan bir üründür. Kopya şeklinde tasarımı yapılan bir üründür. Üzerinde bulunan kurma kolunun çevrilmesi durumunda ürün çalışmaya başlar. Ürün çalışmaya başladığı zaman kişiye huzur veren bir ses çıkar. Aynı zaman da balerin döner ve dans eder. Ürün oldukça şık bir görünüme sahiptir. Aynı zaman da tasarımlı şık bir kutu içerisinde gönderilir. Piyano beyaz renge sahip olur. Piyanonun ölçüleri 17x17x10 uzunluklarına sahip olan bir ürün olur. Ürün bulunduğu yer alanda oldukça şık ve güzel bir görünüme sahip olması nedeni ile beğenilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.