Golf Kupa Bardak

Golf Kupa Bardak

Ürün Kodu: T415
Bir kupa bardak sizce ne kadar farklı, ne kadar sıra dışı olabilir. Pek olmaz dediğinizi duyar gibiyiz. Biz kupa bardağa Golf teması ile bambaşka bir boyut kazandırdık. Siyah teması ile ve golf sopası şeklinde olan kaşığı ile çok ama çok şirin bir hediye. Ofis hediyesi olarak yeni yıl hediyesi olarak daha iyi bir seçim olamaz herhalde. İçeceklerini hem çok büyük bir keyif ile içecek hem de her seferinde sizi hatırlıyor olacak. Üstelik kalabalık yerlerde kullansa bile böylesine özel bir tasarım kupanın bir başka model ile karışmasına da imkan yok.
54,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Mug Golf Kupa Bardak spora düşkün ola arkadaşlarınız için de iyi bir alternatif. Babalar gibi hediyesi için ya da patrona hediye için de düşünülebilir. Bu golf temasında oluşturulan kupa bardağı verdiğiniz kişinin illa golf sporu yapmasına gerek yok ki? farklılığı seven, sporu seven ve tarzına düşkün olan herkes için alınabilir. Ünisex hediyelerden biri. Hem kadının erkeğe hem de erkeğin kadına alabileceksiniz.
   
  Golf Kupa bardak içeceklerinize eşlik ederken aynı zamanda kişiyi oyalayıcı ve eğlendirici bir özelliğe daha sahip. Yanında verilen golf şeklinde kaşık ve mini top sayesinde kupanın alt kısmında yer alan boşluğu kullanarak oyun oynayabilirsiniz. Bu yoğun çalışanlar için de kısa bir eğlence molası olarak düşünülebilir. Kısa bir mola demişken, öğrenciler için de alternatif hediyelerden biri olmaya hazır.
   

  Golf Kupa Bardak ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) GOLF Kupa Bardak Siyah renkte olup, 10 x 8 cm. ölçülerindedir. Kupa bardağın altında top geçirmek için boşluk yer almaktadır.
  2 -) Ürün kutusu içerisinden bardakla birlikte 1 adet golf sopası (14 cm uzunluğunda) ve 1 adet mini golf topu çıkmaktadır.  
  3 -) Golf Mug - Golf Kupa Bardak, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.