+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kişiye Özel 3D Seni Seviyorum Kartı

Kişiye Özel 3D Seni Seviyorum Kartı

Ürün Kodu: T1146
​Sevgilinizden duyduğunuzda ayaklarınızı yerden kesecek ve sizi bulutların üstüne çıkartacak cümle hangisidir desek? Eminiz ki cevabınız onun dudaklarından dökülecek "Seni Seviyorum" mesajı olur. Sevgilileri en çok mutlu eden bu romantik kısa cümleyi aldık, alladık pulladık Kişiye Özel 3D Seni Seviyorum Kartı tasarladık. 3 Boyutlu yazı karakteri ile Seni Seviyorum mesajı yazdığımız ve ön kısmına da göndereceğiniz 3 fotoğrafın yer alacağı bu Banner eminiz ki sevgilinize Onu ne kadar sevdiğinizi son zerresine kadar hissettirecek.
.
109,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Aşk da olmasa inan nasıl yaşardı bu hayatı çok merak ediyoruz. İnsanın karnında kelebekler uçuşturan, doğayı, hayvanları, insanları, kuşları, mevsimleri sevdiren ve aşık olan her insana şair ruhu veren aşk ne ulu bir şey! Aşkta karşılık bulunduğunda ise en güzel duyulacak olan cümle "Seni Seviyorum" cümlesidir. Bikolihediye ekibi olarak çiftlerin birbirlerine en romantik bir şekilde ilettikleri Seni Seviyorum mesajını referans alarak müthiş bir kişiye özel hediye tasarladık. Görmekte olduğunuz bu Banner tamamen size özel olarak hazırlanıyor. 3D kabartmalı ve el işçiliği ile yapıştırılmış olan bu romantik kart, eminiz ki Ona vereceğiniz ufak ama en romantik hediyelerden bir tanesi olacak.

  Siz de sevgiliye alınacak hediye nedir diye düşünüyorsanız ve bütçenizle örtüşebilecek romantik bir hediye düşünüyorsanız Kişiye Özel 3D Seni Seviyorum Kartı sizin için ideal olacaktır. Yakut rengindeki parlak seni seviyorum mesajı ile eminiz ki sevgilinizi çok mutlu edecek olan Kişiye Özel 3D Seni Seviyorum Kartı şimdi Bikolihediye farkıyla huzurlarınızda. 3 Adet fotoğrafınız ve isimlerinizle hazırlanacak olan bu kart, sevgilinizin masasında en güzel köşeyi eminiz ki hemen kapacaktır.

  Kişiye Özel 3D Seni Seviyorum Kartı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün Ölçüleri 33 x 11,5 cm ölçülerinde4 olup birinci sınıf kaliteli kağıttan hazırlanmıştır.
  2 -) Seni Seviyorum Mesajı 3 boyutlu kabartma şeklinde el işçiliği ile yapıştırılarak hazırlanmıştır. Yazı parlak olup yakut kırmızısı şeklindedir.
  3 -) Bu ürünü size özel hale getirebilmemiz için 3 adet fotoğrafınızı yüklemeniz ve isimlerinizi yazmanız gerekmektedir.
  4 -) Kişiye Özel 3 Boyutlu Seni Seviyorum Kartı hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.   
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.