Kişiye Özel 9 Fotoğraflı Kare Duvar Saati

Kişiye Özel 9 Fotoğraflı Kare Duvar Saati

Ürün Kodu: T419
Bir hediyeyi değerlendiren ücreti değil tasarımı olmalıdır. Sizler de manevi anlamda pahalı olan bir hediye ile sevdiklerinize ulaşmak istiyorsanız tam anlamı ile hediyenin ruhunu anlamışsınız demektir. Kişiye Özel 9 Fotoğraflı Kare Duvar Saati birçok duyguyu üstlenen seçimlerden biridir. Üzerinde yer alan her bir kare fotoğraf en güzel anıyı anımsatacak, en güzel duyguları açığa çıkaracaktır. Örneğin bu hediye bizce harika bir özür hediyesi olabilir. Oldukça duygusal bir hediye diye bahsedersek hiç abartmamış oluruz.
.
54,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • İnsan anılarını her daim göz önünde bulundurmak istiyor. Bizlerde de sizlerden gelen en güzel anılarınızı oluşturan fotoğraflarınızdan bir duvar saati tasarlıyor ve sunuyoruz. Saat kaç diye saate bakıldığında tüm o anlar yeniden gözünde canlanıyor olacak. Özellikle sizin için en çok anlam ifade eden kareleri ulaştırmanız çok önemli. Harika ve duygusal bir kolajla saatinizi oluşturacak ve üstelik aynı gün kargo ile sizlere ulaştırıyor olacağız.
   
  Kişiye Özel 9 Fotoğraflı Kare Duvar Saati önem verdiğiniz herkes için alınabilir. Beraber olduğunuz fotoğraflardan seçim yapabileceğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz sadece onu olduğu fotoğrafları da kullanabilirsiniz. Ortaya çıkan sonuçtan fazlası ile memnun kalacak ve çok özel bir hediye verme şansına sahip olacaksınız. Uygun fiyatlı hediye olup kişiye özel bir hediye olması da Bikolihediye farkı ile sizlere ulaşıyor.
   

  Kişiye Özel 9 Fotoğraflı Kare Duvar Saati ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün kare şeklinde, HDF malzemeden üretilmiş  olup, 27 x 27 cm. çapındadır.
  2 -) Baskılar duvar saati üzerine sublimasyon baskı tekniği ile uygulanmaktadır. Süblimasyon baskı son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür.
  3 -) Duvar Saati, 1 Adet AA Pil ile çalışmaktadır. (Ürün fiyatına Pil dahil değildir.)
  4 -) Ürün kişiye özel hazırlanmaktadır. Lütfen siparişiniz esnasında 9 adet fotoğrafınızı yüklemeyi unutmayınız!
  5 -) Sosyal Medya Duvar Saati, hafta içi saat 14:00'a kadar verilen tüm siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.