Kişiye Özel Asker Künyesi

Kişiye Özel Asker Künyesi

Ürün Kodu: T201
Bazı hediyeler vardır ki manevi anlamda çok büyük çok derin anlamlar içerir. Aslında bir asker hediyesi olarak düşünülse de askere giden arkasında bıraktıkları için de yaptıracağı bir hediye olarak kullanılabilir. Kişiye Özel Asker Künyesi hem sevgiliye hem anne ve babaya yapılabilecek en özel hediyelerden biri. Sizin için anlamlı olan ve asker süreci içinde sizden bir parça vermek istediğiniz herkes için alabilirsiniz.
.
19,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Sadece askerler mi almalı? Elbette hayır. Askere yolladığınız sevdiğiniz ve önemsediğiniz kişiler için de bu kişiye özel asker künyesini yaptırarak ona verebilirsiniz. Askere giderken sizden bir parça götürmesi onun askerde daha çok motive olmasını sağlıyor olacak. Hatta artık yolculanmış olsanız bile kargo ile onun adresine yollayarak çok hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Hediye almanın ne sınırı ne de süresi olmalı. Onu hissetmek istediğiniz ve ona da hissettirmek istediğiniz her zaman hediye alabilirsiniz. Karşılıklı olarak motive ve sevgi seli yaratıyor olacaktır.

  Kişiye Özel Asker Künyesinin üzerine sadece fotoğraf basımı değil aynı zamanda dilerseniz isim ya da ufak bir notta yazdırabilirsiniz. Düşünsenize her an boynunda verdiğiniz hediyeyi taşıması nasıl bir güç kaynağı olacaktır. İşte biz manevi değeri olan bu hediyelere bayılıyoruz ve sizin de severek sipariş edeceğinizi çok iyi biliyoruz. Anı hediyesi olarak ona en güzel hatırayı bırakmış olacaksınız.
   

  Kişiye Özel Asker Künyesi ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Kişiye Özel Asker Künyesi, 3,2X5 cm. ölçülerine sahiptir.
  2 -) Ürün, metal kolye zinciriyle birlikte gönderilmektedir.
  3 -) Ürünü size özel hale getirebilmemiz için, siparişiniz esnasında fotoğrafınızı yüklemeyi ve mesajınızı belirtmeyi unutmayınız.
  4 -) Kişiye Özel Asker Künyesini daha kaliteli hazırlayabilmemiz için, göndereceğiniz fotoğrafın net ve kaliteli olmasına lütfen özen gösteriniz. 
  5 -) Bu ürün saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo ile gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.