sadsad x
asdasd

Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi

Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi

Ürün Kodu: T130
​Kişinin doğduğu günden daha önemli hangi günü olabilir ki? sevdiklerinizin bu özel gününde sizler de ufak bir hediye ile kutlama yapmaya ne dersiniz? Kişiye özel doğum günü takvimi ile hem şaşırtan hem güldüren hem de merak ettiren ama başlı başlına özel bir hediye vermiş olacaksınız. Doğdu yıl ne olmuş ne bitmiş tüm detayları ile sizin sayenizde öğrenmiş olacak.
.
29,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (6)
 • Kişinin doğduğu günden daha önemli hangi günü olabilir ki? sevdiklerinizin bu özel gününde sizler de ufak bir hediye ile kutlama yapmaya ne dersiniz? Kişiye özel doğum günü takvimi ile hem şaşırtan hem güldüren hem de merak ettiren ama başlı başlına özel bir hediye vermiş olacaksınız. Doğdu yıl ne olmuş ne bitmiş tüm detayları ile sizin sayenizde öğrenmiş olacak. Erkeğe alınabilecek hediye ya da kadına alınabilecek orijinal bir doğum günü hediyesi olabilir. Hatta ve hatta doğum günü olan herkes için rahatlıkla alınabilecek bir hediye diyebiliriz. Hem kadın hem de erkek için harika bir hediye örneği. Kime ne hediye alsam diye düşündüğünüz ilk an hediyenizi kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.
   
  Kişiye özel doğum günü takvimi için hediyenizi alacağınız kişinin ismini ve doğduğu yılı Bikolihediye’e belirterek ona özel olarak hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Çok şık bir kutu ile ona ulaşacak olan bu takvim uzun süreli saklanabilecek bir hediye olacaktır. Aynı zamanda onun doğduğu yıl çıkan dergi kapakları, önemli bilgilerin hepsi bu hediye kutusunda ona ulaşıyor olacak. Oldukça özenli ve güzel bir hediye değil mi sizce de? Özellikle arkadaşlara alınacak hediyelerin arasında hemen ön plana çıkabilecek bir hediyedir. Herkese alabileceğiniz ve derin anlamı olan bir hediye olarak ne alsam sorununu da ortadan kaldırmış oluyor. Sizlerde sevdikleriniz için doğum günü takvimi siparişinizi vererek o özel gününe kadar hızlı bir şekilde hazırlanmasını isteyebilirsiniz.
   
  Kuşkusuz ki yaş günü her insan için en güzel en sevindirici tarihlerden bir tanesidir. Yalnızca yaş günü olan kişi için değil biz sevenleri için de bu tarihin ayrı bir önemi ve özel bir anlamı söz konusudur. Zira sevdiğimiz her insan bizlerin için en kıymetli armağandır. Bu anlayışla yaş günü yaklaşmakta olan sevdiklerimize sürprizlerin en akılda kalıcı olanını yapmak hediyelerin ise en iyisini vermek isteriz. İşte huzurlarınızda hem sürpriz dolu hem de sevindirici bir hediye seçeneği.
   

  Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Doğum günü takvimi kişiye özel olarak hazırlanan orijinal bir doğum günü hediyesidir. 
  2 -) Doğum günü tarihine özel olarak hazırlanır ve söz konusu tarihte meydana gelmiş olan enteresan bilgiler içerir. 
  3 -) Ürün 5 - 6 sayfa kırmızı renkte A4 kağıdı ile hazırlanır ve kurdele ile sarılarak şık bir hediye kutusu içerisinde gönderilir.
  4 -) Doğduğun Gün Neler Oldu Takvimi, hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.