+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kişiye Özel Fotoğraflı Sevgili Cüzdanı

Kişiye Özel Fotoğraflı Sevgili Cüzdanı

Ürün Kodu: T139
Sevgilinize esprili bir hediye mi arıyorsunuz. Bu sıra dışı hediye ile onu hem çok şaşırtacak hem de çok güldürüyor olacaksınız. Özellikle yıl dönümü hediyesi olarak ya da sevgililer günü hediyesi olarak mutlaka tercih etmelisiniz diye düşünüyoruz. Adeta gerçek bir evlilik cüzdanını andıran bu sevgililik cüzdanı gören herkese tebessüm ettirecek.
.
109,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • İçini açtığında ortaya çıkan resimleriniz ve altında yer alan komik yazılar çok ama çok etkileyici olacak. Sizin böylesine sıra dışı bir hediye ile onun yüzünü gülümsetmeniz bizce sevdaya dahil. Hep aynı hediyelerden sıkıldıysanız ve bu kez şaşıracağı bir hediye almak istiyorsanız tam size göre bir hediye seçeneği diyebiliriz. Sadece var olan sevgiliniz için mi hayır? Henüz arkadaşınız olan ama bir türlü açılamadığınız aşkınız için de Kişiye Özel Sevgili Cüzdanı yaptırarak ona duygularınızı en komik ama en duru şekilde anlatabilirsiniz. Böyle bir espri karşısında sanıyoruz ki hayır diyemeyecek. Aşk biraz komiklik, biraz hareketlilik ama en çok da duygu gerektiriyor. Bu hediye ile bunların hepsini içine hapsettiğiniz bir hediye ile ulaşmış olacaksınız. Sevgili olduğunuzun en tatlı kanıtı olan bu sevgililik cüzdanı çantasından ayırmayacağı yegane eşyası olacak. Gülmek ve gülümsetmek bir aşığa çok yakışıyor. Sizler de bu hediyeniz ile bunu fazlası ile yapabilirsiniz. Hem uygun hediye hem de kaliteli bir hediyeye hayır demek istemiyorsanız hemen siparişinizi verebilirsiniz.
   

  Kişiye Özel Fotoğraflı Sevgili Cüzdanı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün resmi bir belge veya gerçek bir cüzdan olmayıp, evlilik cüzdanı şeklinde tasarlanmış esprili amaçlı bir cüzdan modelidir. 
  2 -) Sevgili Cüzdanını Size özel hale getirebilmemiz için siparişiniz esnasında 2 adet fotoğraf yüklemeniz, isimlerinizi ve sizin için özel bir tarihi yazmanız gerekmektedir.
  3 -) Cüzdan üzerine yazılacak yazılar, orijinal olabilmesi için kalem kullanılarak ELLE yazılmaktadır. 
  4 -) Kişiye Özel Fotoğraflı Sevgili Cüzdanı, hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.