Kişiye Özel Siyah Beyaz Fotoğraflı Anı Kutusu

Kişiye Özel Siyah Beyaz Fotoğraflı Anı Kutusu

Ürün Kodu: T878
Anılar bizi çoğu zaman ayakta tutan en kuvvetli sihirlerden biri diyebiliriz. Bu anılar özellikle sevgilinize ait ise değmeyin keyfine. Ona her zaman daha yakın hissettiğiniz, onu anımsadığınız ve özlediğiniz bu anıları bir kutunun içine koyup daha görünür bir hale getirmeye ne dersiniz? Kişiye Özel Siyah Beyaz Fotoğraflı Anı Kutusu, her an elinizin altında ki en güçlü duygunuz olacak. Sevgiliniz ile beraber olduğunuz birçok fotoğraf karesini daha özel bir hale getirecek ve duygu dolu bir hediye yaratıyor olacaksınız.
.
44,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Kişiye Özel Siyah Beyaz Fotoğraflı Anı Kutusu harika bir yeni yıl hediyesi olabilir. Sonrasında bizce paha biçilmez bir yıl dönümü hediyesi. Hatta onun doğum gününde hediye edebileceğiniz çok romantik bir hediye seçimi. Başlı başlına romantizm kokan bu hediye sevgiliye her zaman verebileceğiniz güçte bir hediye. Örneğin kalbini kırdığınızda bir özür hediyesi, ya da onun mutsuzluğunu giderecek ufak bir mola…
   
  Kişiye Özel Siyah Beyaz Fotoğraflı Anı Kutusu içinde yer alacak topograflarınızın yanı sıra kutusunun üzerinde ki kapağında da hem isimleriniz hem de ufak bir mesajınız yer alacak. Tamamen size özel bir hediye ile özel bir kutlama yapmak paha biçilmez. Erkek arkadaşıma ne hediye alsam diye düşünenler için ya da kız arkadaşıma hediye almak için fikir bakınıyorum diyen erkekler için ilk tercih olabilir. O halde hemen bu harika çiftlere özel anı kutusunu sipariş edin ve sevgilinizin kalbini bir kez daha çalmayı başarın.
   

  Kişiye Özel Siyah Beyaz Fotoğraflı Anı Kutusu İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Kişiye Özel Siyah Beyaz Fotoğraflı Anı Kutusu kaliteli ahşap malzemeden yapılmış olup, 9 X 7 X 4,5 cm. ölçülerindedir.
  2 -) Kapağını açmak için kapak bağlantı yerinden hafif öne doğru itmeniz gerekmektedir. Kapağı geriye doğru ittirdiğinizde kutu kapağı kilitli hale gelecektir.
  3 -) Fotoğraflı sürpriz kutu, 8 adet fotoğrafla hazırlanmaktadır. Bu nedenle siparişiniz esnasında lütfen 8 adet fotoğrafınızı tek tek yükleyiniz.
  4 -) Kutu kapağını açtıktan sonra katlanır haldeki fotoğraflarınızı yukarı doğru çekerek görüntüleyebilirsiniz. Daha sonra katlama yerlerinden tekrar katlayarak kutu içerisine koyabilirsiniz.
  5 -) Kutu kapağı üzerine lazer işleme yöntemi ile isimleriniz yazılmakta olup, silinmez özelliktedir.
  6 -) Kişiye Özel Siyah Beyaz Fotoğraflı Anı Kutusu hafta içi saat 14.00'â kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
   
  DİKKAT: Göndereceğiniz fotoğraflarınızı biz sürpriz kutusu için siyah beyaz olarak ayarlayıp hazırlayacağız.

  Sevgiliye özel diğer hediye modellerimize buradan göz atabilirsiniz; https://www.bikolihediye.com/sevgiliye-hediye
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.