+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kişiye Özel Siyah Kartvizitlik Cüzdan

Kişiye Özel Siyah Kartvizitlik Cüzdan

Ürün Kodu: T1222
Özellikle erkeklere hitap eden hediyeler çok fazla soruluyor. Onlardan biri de kesinlikle Kişiye Özel Siyah Kartvizitlik Cüzdan olabilir. Çok yer kaplamayan oldukça kibar ve özel bir tasarım. Üzerinde kişinin adı yazması hediyeyi daha anlamlı kılıyor. Dolayısı ile hem zevkle kullanacağı hem de tüm kartlarını bir arada topladığı kişisel bir eşya olacak.
.
599,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Sizler de Kişiye Özel Siyah Kartvizitlik Cüzdanı hem kendiniz için hem de çevrenizde ki sevdikleriniz için alabilirsiniz. Sadece kartvizitlik olarak değil aynı zamanda ehliyet ve yeni tip nüfus cüzdanı koymak için de oldukça ideal bir ürün diyebiliriz. Çantada, araçta hatta pantolonun arka cebinde rahatlıkla kullanılabilir. Fiyat olarak da makul bir hediye arıyorsanız kesinlikle Kişiye Özel Siyah Kartvizitlik Cüzdanı almalısınız. Vip hediye diye adlandırdığımız özel bir tasarımdır. Bu kartvizitlik gerçek deriden yapılmıştır. Dolayısı ile sizin için en önemli olan kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Güzel ve elit bir hediye vermek isteyenler için tasarlanan bu kartvizitliği kimin için yaptırıyorsanız onun adını bizlere vererek özel olarak üzerine yazılmasını isteyebilirsiniz. Lazer yazımı sayesinde üzerinde ki isim yazısı silinmez ve uzu yıllar aynı kalitede kullanılır.

  Kişiye Özel Siyah Kartvizitlik Cüzdan İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün gerçek deriden üretilmiş olup, 11 X 8,2 cm. ölçülerine sahiptir.
  2 -) Cüzdanın tüm dış yüzeyi SİYAH renktedir. 
  3 -) Kişiye Özel Siyah Deri Kartvizitlik Cüzdan, Zenga markası taşımaktadır.
  4 -) Üründe; 6 adet kredi kartı/kartvizit bölmesi, 1 adet şeffaf ehliyet bölmesi, 1 adet kağıt (banknot) para bölmesi bulunmaktadır. Ayrıca içine nüfus cüzdanı da sağabilmektedir.
  5 -) Ürün kişiye özel hazırlanmakta olup, siparişiniz esnasında İsim ve Soy İsim belirtmeyi lütfen unutmayınız. 
  6 -) Lütfen Dikkat: İsim ve Soy isim yazarken büyük-küçük harflere dikkat ediniz. Ürün üzerine yazılacak isimler aynen yazdığınız şekilde ürün üzerine uygulanır. 
  7 -) Erkekler için Siyah Deri Kartvizitlik Cüzdan, hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde Aynı Gün Kargoya teslim edilmektedir. 
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.