+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Kırmızı Akordiyon Kutu

Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Kırmızı Akordiyon Kutu

Ürün Kodu: T816
Sevgiliye değişik hediyeler her zaman onu mutlu eden seçimler olacaktır. Sıra dışı bir hediye onu ne kadar düşündüğünüzü gösteren ufak ama önemli bir detaydır. Onun için hediye alternatifleri araştırmanız ve bolca duygusallık içermesi hediyenin anlamını arttırıyor. Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Kırmızı Akordeon Kutu aşkınızın en güzel halini yansıtıyor olacak.
.
144,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (8)
 • Sıradan bir kutu gibi dururken kapağını açtığında onu bir sürprizin beklediğini görecek. Kutunun kapağına monte edilmiş olan fotoğraflar adeta bir akordeonu anımsatıyor olacak. Beraber geçirdiğiniz en güzel kareleri bu hediye ile toplayarak harika bir anı yaratabilirsiniz. Özellikle uzakta ki sevgilinize hediye ederek yanında bile taşıyabileceği bir hatıra bırakabilirsiniz. Tam 8 adet fotoğrafınızı yaptıracağınız bu hediyenin aynı zamanda her fotoğrafına mesajlarınızı da iletebileceksiniz. Yani hem görsel hem de duygusal olarak size hitap eden bir hediye olacak.
   
  Üstelik çok ucuz sevgiliye alınacak hediye alternatifleri bulmak zorken bu fiyat sizi çok mutlu edecek. Bütçenizi zorlamadan Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Kırmızı Akordeon Kutu ile sevgililer günü hediyesi olarak ya da tanışma yıl dönümü hediyesi olarak sunabilirsiniz. Üstelik size özel olarak tasarlanan bu hediye aynı gün hazırlanarak kargoya veriliyor olacak. Bu denli hızlı bir şekilde hediye alışverişi yapmanız ise ayrı bir keyifli olacak.
   

  Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Kırmızı Akordiyon Kutu İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Kırmızı Akordeon Kutu kaliteli ahşap malzemeden yapılmış olup, 11 X 8,5  X 5,5 cm. ölçülerindedir.
  2 -) Kapağını açmak için yukarı doğru kaldırmanız gerekmektedir.
  3 -) Akordiyon kutu, 8 adet fotoğraf ve mesajla hazırlanmaktadır. Bu nedenle siparişiniz esnasında lütfen 8 adet fotoğrafınızı tek tek yükleyiniz ve mesajlarınızı yazmayı unutmayınız.
  4 -) Kutu kapağını açtıktan sonra katlanır haldeki fotoğraflarınızı yukarı doğru çekerek görüntüleyebilirsiniz. Daha sonra katlama yerlerinden tekrar katlayarak kutu içerisine koyabilirsiniz.
  5 -) Kutu kapağı üzerine lazer işleme yöntemi ile isimleriniz yazılmakta olup, silinmez özelliktedir.
  6 -) Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Kırmızı Akordeon Kutu hafta içi saat 14.00'â kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.