+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Mimar İçin Ahşap Mühür

Mimar İçin Ahşap Mühür

Ürün Kodu: T772
Güzel Sanat fakülteleri öğrencileri zorlayan ama mezun olduktan sonra da amacına ve hedefine ulaşmasını sağlayan öğretimlerden biridir. Çevrenizde mimar olan ya da mimarlık okuyanlar varsa ne kadar büyük bir hayal dünyaları olduğunu, ne kadar zevkli olduklarını az çok anlarsınız. Böyle bir durumda yani bir mimara hediye almak sizi zorluyor olabilir. Ne alsanız sanki daha önce görmüş gibi ya da sanki ona az gelecekmiş gibi hissedebilirsiniz.
.
MODEL SEÇİNİZ:

SİYAH

KIRMIZI

MAVİ

229,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Bizler de bu anlamda mimarlara hitap edebilecek ve hem de onların gururlarını okşayacak bir hediye sunmak istedik. Mimar İçin Ahşap Mühür sayesinde artık yaptıkları işte ki evraklara en güzel şekilde imzalarını atacaklar. Mimar İçin Ahşap Mühür özellikle mimar olarak işe başlayanlar için harika bir tercih olacaktır. Onlara ilk iş hediyesi olarak vereceğiniz bu ince davranış çok hoşlarına gidecektir. Aynı şekilde mimarlık okuyan ya da mimarlığa hazırlananlar içinde güzel bir motive kaynağı olabilir. Sizler de Mimar için Ahşap Mühür hediyesi ile mesleklere göre en güzel hediyeyi verebilirsiniz. Kişiye özel olacak mimar mührü onu adı soyadı yer alacak şekilde tasarlanıyor olacak. Ayrıca ahşap bir tasarıma sahip olması da hediyeyi daha elit bir hale sokuyor.

  Mimar İçin Ahşap Mühür İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Mimara özel mühür seti; 1 adet ahşap mühür sapı, 1 Adet ıstampa ve 1 adet ahşap kutudan oluşmaktadır.
  2 -) Ahşap kutu, 12,5 cm X 12,5 cm X 5,5 cm. ölçülerinden oluşup, kutu içerisinde mühür ve ıstapma bölgesi bulunmaktadır.
  3 -) Istapma mürekkebi olarak 3 renk bulunmaktadır. MAVİ, KIRMIZI, SİYAH renklerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  4 -) Ahşap mühür ölçüleri: 3,50 cm çapında olup, yüksekliği 7,50 cm'dir. Mühür altında yer alan kauçuk, Eco line olup, çevre dostudur.
  5 -) Mimar İçin Ahşap Mühür, hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.