sadsad x
asdasd

En Yakışıklı Baba İsme Özel Şerit Metre

En Yakışıklı Baba İsme Özel Şerit Metre

Ürün Kodu: T969
Bir babaya ne kadar farklı ve değişik bir hediye alınabilir sizce? Bizce bunun bir tanımı ve boyutu yok. Çok çılgın, çok değişik ve uçuk kaçık birçok hediye bulabilirsiniz. Önemli olan ne kadar değişik olursa olsun. İşine yarayan ve kullanacağı bir ürün hediye almanız olmalıdır. Bizlerde bundan dolayı yola çıkarak En Yakışıklı Baba İsme Özel Şerit Metre tasarımını sunduk. 
.
34,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Özellikle tamiratlar ile uğraşmayı seven babalar için hediye alternatifi düşünülebilir. Bunu yanı sıra tamirci babaya hediye, ya da hobi ürünleri yapmayı seven babalar için hediye olarak alınabilir. Böyle bir hediye karşısında babanız hem çok şaşıracak hem de çok sevinecektir. Hemen hemen her babanın alet çantasında olması gerekilen ürünlerden biridir şerit metre. Dolayısı ile çantada yer alan bu metreye bile anlam katacak ve derinlik vereceksiniz. Sizin hayatınızda sıradanlığa yer yoksa babalara özel Şerit Metreyi de mutlaka sipariş vermelisiniz diye düşünüyoruz.
   
  Yakın zamanda özellikle evine tamirat yapmaya karar veren babalara başlangıç için güzel bir hediye olabilir. Hem içine yarayacak hem de çok çılgın bir hediye olacak. Üzerinde hem onun ismi yazılacak hem de dilediğiniz kısa bir mesaj. Dolayısı ile günlük hayatta bile çok işe yarayacak olan bu metreyi adeta süslemiş ve özelleştirmiş oluyorsunuz. Hemen hemen her evde var olan klasik metreleri bir kenara bırakın ve babanıza sıra dışı olan bu şerit metre hediyesini alın.
   

  En Yakışıklı Baba İsme Özel Şerit Metre İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürünümüz 5 MT uzunluğundadır.
  2 -) 25 mm şerit genişliğine sahip olup, kilitleme mekanizması sayesinde dilediğiniz uzunlukta sabitleyebilirsiniz.
  3 -) Sıfır konumlu metal kancası ve yumuşak geri çekme mekanizmasıyla ölçüm işlemlerinizi rahatlıkla yapmanızı sağlar.
  4 -) Bu sıra dışı metreyi Babanıza özel hale getirebilmemiz için ürün özelleştirme alanlarını doldurmanız gerekmektedir.
  5 -) En Yakışıklı Baba İsme Özel Şerit Metre hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.

  Erkeğe alınabilecek diğer hediyeler için Tıklayın: https://www.bikolihediye.com/erkege-hediye
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.