+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

El Yapımı Nostaljik Çivili Futbol Sahası

El Yapımı Nostaljik Çivili Futbol Sahası

Ürün Kodu: T171
Sevdiklerinize nostaljik hediyeler vermeye ne dersiniz? Biraz geçmişi anmak, çocukluğunuza ya da gençliğinize dönmek ruhsal anlamda çok iyi gelecektir diye düşünüyoruz. Sizlere tamamen nostalji kokan El Yapımı Nostaljik Çivili Futbol Sahası hediyesini sevdiklerinize hediye vermek için düşünebilirsiniz.
579,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Son yıllarda birçok gelişen teknoloji ile daha hızlı bir hala aldı. Artık hediyeler bile boyut değiştirdi. Bu herkesi mutlu etti mi derseniz pek sanmıyoruz. Biz her zaman nostalji seven ve geçmiş hediyelerin tadını bilenlere de hitap etmeyi hedefliyoruz. İşte bu sebeple de eskiden de çok sevilen ve şimdide çok sevilerek hediye edilebilecek El Yapımı Nostaljik Çivili Futbol Sahasını sizlere sunuyoruz. Hem gençlere hem de yetişkinlere hediye edebileceğiniz harika bir hediye diyebiliriz.

  G
  ençler için harika bir karne hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra babanıza en duygu dolu anları yaşaması için de El Yapımı Nostaljik Çivili Futbol Sahası hediye edebilirsiniz. Birçok kişiye, hemen hemen her yaş aralığına hitap eden harika bir hediye. Buram buram emek kokan, anı kokan bir hediyeden daha önemli ne olabilir ki? yapay hediyelerden sıkıldıysanız ve el emeği olan hediyeler arıyorsanız bizce harika bir seçenek olacak. Özelliklere erkeklere hediye alternatiflerinin de arasında yer alan benzersiz bir hediye. Hediyeniz ile fark yaratmak ve heyecan uyandırmak için en doğru seçeneği bulduğunuza göre aynı gün kargo imkanından yararlanarak siparişinizi verebilirsiniz. 

  Nostaljik Çivili Futbol Sahası ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün fabrikasyon üretim olmayıp  %100 el emeği ile hazırlanmıştır.
  2 -) Ürün ahşabı Sunta olmayıp, birinci sınıf ahşap malzemeden hazırlanmıştır.
  3 -) Çivili Ahşap Futbol Sahası, 50 x 30 cm ölçülerine sahiptir.
  4 -) Kale direkleri, çivi üzerine iplik sarılmasıyla hazırlanmıştır. 
  5 -) El yapımı çivili futbol sahası hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.