+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Seni Sevmemin 48 Nedeni Kitabı

Seni Sevmemin 48 Nedeni Kitabı

Ürün Kodu: T117
Karşınızda ki insanı sevdiğinizi gösteren bazı hareketler ve sözler olmalı öyle değil mi? Kuru kuruya seni seviyorum demek ne kadar da anlamsız. Biz de bu hediyemiz ile sizi düşündük ve ona seni seviyorum demenin 48 nedenini derleyerek sunmak istedik. Seni sevmenim 48 nedeni kitabı ile bazen şaşıracağı, bazen güleceği ama çok mutlu olacağı bir hediye sunuyor olacaksınız.
84,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Onu neden seviyorsunuz? Çok güzel odluğu için, çok özel olduğu için, doğrucu biri olduğu için kısaca bu nedenler gerçek sevgide uzar da uzar. İşte bizlerde sizlerin aşklarından ilham alarak seni sevmenin 48 nedeni kitabını en güzel görseller ile destekleyerek sunmak istedik. Her sayfasında başka bir söz, her sayfası başka anlam ve duygu dolu olacak. Özellikle ben bu duyguyu sonuna kadar yaşıyorum ama söylemeye utanıyorum diyenler için tam aranılan hediye seçeneğidir.
   
  Sevgilinize alınabilecek en güzel hediye seçeneği olarak tüm özel günlerde alınabilir. Örneğin 1. Yıl dönümüz için çok hoş ve neredeyse tüm ılı özetleyen bir hediye seçimi olabilir. Ya da doğum gününde ona olan duygularınızı bu kitap ile ortaya koyabilirsiniz. Kitaplığının en baş kitabı olacağı kesin. Yazarı bir nevi siz olacaksınız. Tek okuyanı ise o olacak. Bu kitap sadece ona özel ve ona anlamlı olacak. Sevgiliye hediyede konusunda bundan başka özel hediye seçimi mi olur?
   

  Seni Sevmemin 48 Nedeni Kitabı ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Kitap, parlak renk birinci hamur kağıtla hazırlanmış olup, Ölçüleri: 14 x 10 cm.'dir.
  2 -) Kitap kapağı sert olup, arkalı önlü 52 sayfadan oluşmaktadır.
  3 -) Seni Sevmemin 48 Nedeni Kitabı, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.