+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları

Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları

Ürün Kodu: T108
Bazen gözler susar, diller susar ama sizin yerinize çok daha etkili duygular ortaya konulur. İşte bunu sizin adınıza başarabilecek olan ise Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler kartları oluyor. Ben duygularımı dile getiremiyorum diyorsanız, onu sevdiğimi en güzel şekilde hissettirmek için yollar arıyorum diyorsanız bu kartlar tam sizin için biçilmiş kaftan olacak. Sadece sevgilinize mi? Elbette hayır.
134,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (18)
 • ​Arkadaşlarınız ve sizin için çok değerli olan kişiler için de bu özel mesaj kartları gereken tüm sinyalleri veriyor olacak. Aklınıza gelmeyen ama ona en çok yakıştıracağınız en güzel sözler için derleniyor. Sevgilinize hediye ederek onları hem şımartacağınız hem kendisi hakkında aşk gibi düşüncelerinizi ortaya koyan bu 50 kart ile duygularınızı en şeffaf şekilde hissettirebileceksiniz.

  Adeta sizin dilinize gelen ama bir türlü söyleyemediğiniz sözcükleri sizler için en güzel şekilde derledik, görseller ile destekledik ve bu harika hediyeyi sizlere sunmaya karar verdik. Dolayısı ile duygusal kartları sevdiğiniz için harika bir hediye seçimi olmuş olacaktır. Kartların içinde yer alan örnek sevgi mesajları ile sevdiklerinize ne kadar uyumlu olduğunu görebileceksiniz. Senin hakkında hissettiğim şeyler kartları en özel ve en güzel hediye olmaya aday hatta birinci sırada diyebiliriz. Romantik hediye arayanlar için vazgeçilmez bir seçim olacaktır. Bikolihediye tarafından sizlere sunulan bu özel hediye duygularınızı dile getirmenin en güzel yolu olacak.

  Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1- ) Kutu Ölçüleri: 11 x 8 x 2 cm ölçülerindedir.
  2- ) Kutu içerisinde 50 adet özel tasarım ve aşk mesajları yazılı kart bulunmaktadır. Sevgi kartları 220 gr. parlak ve kaliteli kuşe kağıtla hazırlanmıştır.
  3- ) Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.