sadsad x
asdasd

Yüzük Telefon Tutucu - Selfie Yüzüğü

Yüzük Telefon Tutucu - Selfie Yüzüğü

Ürün Kodu: T283
Telefonlarımızı elimizden düşüremediğimiz bir gerçek. Özellikle tüm gün sürekli oynayıp bakmamız ve selfie çektirmemiz de ayrı bir detay. Telefonunuzu çok kolay tutmanıza olanak sağlayan ve harika resimler çekmeniz için kolaylık sağlayacak olan Yüzük Telefon Tutucu Selfie Yüzüğü ile tanışmaya var mısınız? Hem çok şık bir detay ve aksesuar olarak hem de kullanımınızı kolaylaştıracak bir ekipman olarak satın alabilirsiniz.
14,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Özellikle telefonunu çok seven ve ondan vazgeçemeye sevdiklerinize ufak ama çok işe yarayacak bir hediye almış olacaksınız. Bu telefon tutucu sayesinde masa üzerinde kolaylıkla telefonunuzdan bir şeyler izleme de gerçekleştirebileceksiniz. Yani hem parmaklarınız ile tutmaya hem de masa üzerinde kullanmaya olanak sağlıyor olacak. Telefonunu sık sık elinde tutanlara büyük kolaylık ve tutma opsiyonu tanıyacak olan Yüzük Telefon Tutucu Selfie Yüzüğü telefonunuzun ayrılmaz bir parçası olacak diyebiliriz. Üstelik sadece telefonlara değil dilerseniz tabletlerde de kullanım yapabilirsiniz.
   
  Yüzük Telefon Tutucu Selfie Yüzüğü tüm telefonlar için uyumlu olarak sizlere sunuyoruz. Hemen takarak kullanmaya başlayabilecekseniz. Tekrar tekrar dilediğiniz zaman çıkararak takabilirsiniz. Taktıktan sonra 360 dönebilen bu yüzük her anlamda kullanım kolaylığı vermiş olacak. Kadınlara alınabilecek bir hediye olduğu gibi erkeklere de alınabilecek bir hediyedir. Telefon aksesuarları içinde en çok talep gören seçimlerden biri dersek hiç abartmamış oluruz.
   

  Yüzük Telefon Tutucu - Selfie Yüzüğü İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Yüzük Telefon Tutucu tüm telefon modelleri ve tablet bilgisayarlarla uyumludur.
  2 -) Tak kullan özelliği ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 
  3 -) Ürünü telefonunuza sabitledikten sonra 360 derece dönebilen yapısı sayesinde maksimum kullanım imkanı sağlar.
  4 -) Tekrar kullanımlarda yapışkan özelliğini kaybetmez.
  5 -) Geniş yüzük tasarımı sayesinde tüm parmaklarda kullanılabilir.
  6 -) Ürün kendi özel kutusu içerisinde gönderilmekte olup, kutu içerisinde 1 Adet Telefon - Tablet Sabitleyici Yüzük yer almaktadır. 
  7 -) Ürüne ait renk, stok durumumuza bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.  Ölçüleri: 4,0 x 3,5 cm.
  8 -) Selfie Yüzüğü, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.