+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Dünyanın En Harika Babası Taş Baskı

Dünyanın En Harika Babası Taş Baskı

Ürün Kodu: T453
Babalarımızı çok sevdiğimizi her zaman her yerde haykırmak isteriz ama bunu ne kadar gerçekleşebiliyoruz. Çoğu zaman utandığımız ve çekindiğimiz için, içten gelen duygularımızı bile dile getirmekten çekiniyoruz. Bizler Bikolihediye olarak sizlere sunduğumuz hediyeler ile bu duyguları yaşatmanızı sağlıyoruz. Dünyanın En Harika Babası Taş Baskısı onun çok seveceği bir hediye olacak. Evin ya da iş yerinin en güzel yerinde sergileyeceği ve her baktığında sizden bulacağı bir parça olacak.
.
309,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Dünyanın En Harika Babası Taş Baskısı siyah teması ile hem dilediğiniz notu hem de fotoğrafları ön plana çıkarmak için özel olarak tasarlanmıştır. Dilerseniz güncel bir fotoğrafınızı, dilerseniz ufaklığınıza dair beraber olduğunuz bir fotoğrafı bastırmak için bizlere ulaştırabilirsiniz. Amacımız hediyenizi en güzel şekilde tasarlamak ve sizlere babalarınıza vermek üzere jet hızı ile göndermek olacaktır.
   
  Dünyanın En Harika Babası Taş Baskısı üzerinde yer alacak olan iki ayrı fotoğrafınız aslında birçok duyguyu bir anda yaşatıyor olacak. Hediyeler her zaman böyle dolu dolu olmalı. Anlam yüklü hediyeler babalar günü hediyesine en çok yakışan hediyelerden biri oluyor. Babama ne hediye alsam diye düşünenler için artık en etkili çözümü sunmuş oluyoruz. Babalar günü hediyesi olarak ya da babaya doğum günü hediyesi olarak verilebilir. Hatta hiç nedensiz sadece seni seviyorum diyeceğiniz bir an yaratmak için bile ideal bir hediye diyebiliriz.
   

  Dünyanın En Harika Babası Taş Baskı ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün 15 X 20 boyutlarındadır.
  2 -) Doğal taş kişiye özel hazırlanmakta olup, sipariş vermek için, "Dosya Ekle" butonuna tıklayarak 1 adet fotoğraf yüklemeniz ve mesajınızı belirtmeniz gerekmektedir. 
  3 -) Ürün, sert plastik destek ayakları sayesinde masa ve benzeri düz zeminlerde sergilenebilir. 
  4 -) Kişiye Özel Dünyanın En Harika Babası Taş Baskı, hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.