+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Viski Taşı 6'lı Set

Viski Taşı 6'lı Set

Ürün Kodu: T815
İlk görüşte viski taşının ne olduğunu çıkaramamış olabilirsiniz. Viski içenler çok iyi bilir ki, viski buzsuz olmaz. Viski soğutmak için kullanılan buz olmazsa olması olsa da, eridiğinde viskiyi sulandırması da aslında beğenilmen ve tercih edilmeyen bir şeydir. Dolayısı ile ne buzla ne de buzsuz diyenler için harika bir önerimiz var. Özel olarak tasarlanan Viski Taşı nedirin açıklamasını kısaca yapalım isteriz. Natürel taşlardan yapılan bu küp şeklinde ki taşlar viskiyi sulandırmadan soğuk tutmaya yardımcı oluyor olacak.
159,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (7)
 • Peki, Viski Taşı nasıl kullanılır? Viski taşlarını buzlukta tutarak arzu ettiğinizde bardağınıza ekleyip viskinizi soğutabilirsiniz. Daha keyifli bir şekilde viskinizi içmek için viski taşını hem kullanmadan önce hem de kullandıktan sonra mutlaka yıkayarak kaldırmayı unutmayınız. Arzu ettiğinizde hemen buzluktan çıkararak viski bardağınızın içine atıp daha keyifli bir içim elde edebilirsiniz.
   
  Patrona hediye, erkeğe hediye olarak alınabilir. Erkekler özellikle de viski sevenlere hediye olarak verildiğinde çok beğenilecek ve kullanılacak bir üründür. Hatta viski içmeyi seven biriyseniz ya da evinize gelenlere ikram ediyorsanız kendiniz için de mutlaka satın alarak her daim hazırda bekletebilirsiniz. İçki buzu olarak kullanabileceğiniz bu taşlar evde keyifli bir şekilde viski içmenizi sağlayacak.
   

  Viski Taşı 6'lı Set İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Viski Taşları Setinde 6 adet natürel kaliteli viski taşı bulunur. 
  2 -) 6 Adet viski taşı küp şeklinde hazırlanmış olup, taşlar 2 x 2 cm. ölçülerine sahiptir.
  3 -) Ürün kutusu içerisinde viski taşları kullanma klavuzu da çıkmaktadır.
  4 -) Viski taşlarını kullanmadan önce ve kullandıktan sonra mutlaka yıkayınız.
  5 -) Viski taşlarını viski bardağında servis etmek için 3 saat dondurucuda muhafaza ediniz.
  6 -) 6'lı Viski taşları seti hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.