Kişiye Özel Aşkımızın Haritası Sertifikası

Kişiye Özel Aşkımızın Haritası Sertifikası

Ürün Kodu: T548
Aramıza yollar girse de biz aşkımızdan vazgeçmeyiz diyenler için gelsin bu hediyemiz. Kişiye Özel Aşkımızın haritası Sertifikası ile onu sanki uzaklarda değil de yakınızdan hissetmeye var mısınız? Özellikle askere giden sevgiliye hediye olarak ya da başka ilde okumaya giden kız arkadaşınıza hediye olarak tercih edebilirsiniz.
.
39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Harita üzerinde bulunduğunuz iller görünecek ve üzerinde fotoğraflarınız yer alacak. Haritada ki uzaklık sizi asla üzmesin. Önemli olan yollar değil, gönüllerin beraberliği olsun. Özellikle uzakta ki sevgiliye hediye etmek için alınabilesi oldukça yüksek bir hediye. Onu yolcularken ne hediye alsam diye düşünenler için bu kişiye özel haritalı sertifika hoş bir anı olacak. Bizce sevginin önünde hiçbir engel olamaz. Bu hediyeniz ile onu gösterebileceksiniz. Sizin için özel olarak hazırlanacak olan tablo için fotoğraflarınızı ve bulunduğunuz illeri yazmanız yeterli hemen bir ilden diğer ile en kısa mesafeyi çizelim ve sizi tablo üzerinde resmedelim. Tablo üzerinde uzaklarda olmak demek, sevginizin uzakta olduğunu göstermez. Bu ufacık bir hediye ile hem kendiniz hem de onun aşkınızı hissetmesini sağlayabileceksiniz.
   

  Kişiye Özel Aşkımızın Haritası Sertifikası İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Aşk Sertifikası 27 X 33 cm ölçülerine sahiptir. 
  2 -) Yaşadığımız Şehirler Aşkımızın Haritası Sertifikası duvara asılabilir ya da istenirse destek ayakları sayesinde masa üzerinde sergilenebilir.
  3 -) Sertifikayı sipariş vermeden önce ürünü kendinize özel hale getirmeyi lütfen unutmayın! Bunun için 2 adet fotoğraf yüklemeniz ve yukarıdaki mesaj alanlarını doldurmanız gerekmektedir.
  4 -) Sertifika, özel çerçevesi içerisinde olup, üzeri ışığı yansıtmayan kaliteli mat camla kaplıdır.
  5 -) Bu ürün hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.