+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kişiye Özel Fotoğraflı Müzik Kutusu

Kişiye Özel Fotoğraflı Müzik Kutusu

Ürün Kodu: T800
Ah şu müzik kutuları….  Çaldığında içimizi titreten o melodiler ve tasarımları…. Kimleri etkilemez ki bu şirin ve duygusal hediye? Aşk kokan hediyelerde bugün müzik kutusu var. Üstelik üzerinde sizin fotoğrafınızın yer aldığı bir müzik kutusu. Piyona müziği eşliğinde sizin görselinizi izlemek çok keyifli olsa gerek. Şirin hediye sevenler için ufak ama çok etkileyici bir hediye sunuyoruz.
.
269,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (9)
 • Çevirme koluna sahip olan bu Fotoğraflı Müzik Kutusu ufak tefek ama çok güçlü bir etkiye sahip. Özellikle kadınların ruhuna dokunmak isteyenler için mutlaka öneririz. Erkelerde böylesine naif bir hediyeyi çok beğeneceklerdir. Evin ya da ofisin en güzel yerinde sergilenecek olan bu müzik kutusu çaldıkça ortamı bir aşk rüzgarı kaplıyor olacak. Sizler Kişiye Özel Fotoğraflı Müzik Kutusu ile fark yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
   

  Kişiye Özel Fotoğraflı Müzik Kutusu İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Müzik Kutusu ölçüleri 6.5 cm x 5.5 cm x 4 cm
  2 -) Müzik kutusu dışı ahşap iç mekanizması ise kaliteli metal malzemeden hazırlanmıştır.
  3 -) % 100 şık ve kaliteli bir görünüşe sahip olan müzik kutusunun kapak kısmında metal kilit süsü bulunmaktadır.
  4 -) Müzik kutusundan ses alabilmek için, kenarında yer alan kolu çevirmeniz gerekmektedir.
  5 -) Kişiye Özel Fotoğraflı Müzik Kutusu hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.