+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kral Babam Taba Renk Cüzdan

Kral Babam Taba Renk Cüzdan

Ürün Kodu: 3737

İsme özel hediyeler her zaman dikkat çekici ve tercihlerde daima ön planda tutulan hediye seçimleridir. Sizleri ayrıcalıklı kılacak olan hediye tasarımlarına sahip olmanın en doğru adresinde yerinizi almaya hazır olun. Kaliteli bir şekilde vereceğiniz şık tasarımlı cüzdanların oluşturacağı anlam çok yüksek olacak.
.

799,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Babaya babalar günü hediyesi olarak ya da tasarımını değiştirerek farklı bir armağan olarak yani kısaca nedeni ne olursa olsun alınabilecek bir hediyedir. Hayatınızın her anında yanınızda olan o kıymetli varlığa babalar gününde vereceğiniz kişiye özel cüzdan, babanızın çok seveceği ve her zaman kullanmak isteyeceği önemli bir hatıra olacak.

  Oldukça etkileyici hediye olan Kral Babam Taba Renk Cüzdan tüm özel günlere yönelik özel bir hediyedir. Online hediye dükkanınızda babalar günü hediyesi olarak yararlanabileceğiniz ve babalarınıza ulaştırabileceğiniz etkileyici cüzdan çeşitleri sizleri bekliyor. Babaya ne hediye alınır sorusunu araştıran kişilerin en çok tercih ettiği şık tasarıma sahip hediyelerin başında etkileyici cüzdan modelleri gelmektedir. Esas itibari ile hediye, sevgi ifadesidir. Bunun sonucunda insanları mutlu görmek ya da bir teşekkür duymak, hediyeyi veren taraf için beklenen sonuçtur. Babanıza hediye edebileceğiniz bu Kral Babam Taba Renk Cüzdan ile teşekkürlerin en alası sizi bekliyor.

  Kral Babam Taba Renk Cüzdan İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) TABA renkte olup, cüzdan ölçüleri: 12,5 X 9,5 cm'dir.
  2 -) Ürün orijinal dana derisinden üretilmiş olup, son derece kalitelidir.
  3 -) Cüzdan Özellikleri: 2 Adet kağıt para bölmesi, 1 adet bozuk para bölmesi, 11 adet kredi kartlık cebi, 4 adet gizli bölme, 1 adet nüfus cüzdan bölmesi, 2 adet de ehliyet ve kart benzeri şeyleri yerleştirebileceğiniz cep bulunmaktadır.
  4 -) Cüzdan üzerindeki resim ve yazılar lazer kazıma metoduyla işlenmekte olup, deforme olmaz ve silinmez özelliktedir.
  5 -) Deri cüzdan kişiye özel hazırlanmakta olup, siparişiniz esnasında Ürünü kişiselleştirmeniz gerektiğini lütfen unutmayınız!
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.