+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kişiye Özel Ahşap USB Bellek

Kişiye Özel Ahşap USB Bellek

Ürün Kodu: T591
USB bellek iş hayatının ya da okul hayatının vazgeçilmezleri arasında yer alan teknolojik bir cihaz diyebiliriz. Kopyalamak istediğiniz tüm bilgileri bu küçücük dünyaya sığdırabiliyorsunuz. Fotoğraflarınızı, dokümanlarınızı, notlarınızı yani kısaca not alma istediğiniz ve muhafaza edilmesini istediğiniz her şeyi tablet ay da pc sayesinde USB belleğe taşıyabilirsiniz. Biz de Bikolihediye olarak USB belleğe biraz fark katmak istedik ev kişiye özel tasarımlar ile birleştirdik. Üzerinde hem isim hem de tarih yazacak olan bu USB bellek artık çok kolay ayırt edilebilecek.
.
229,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • USB bellek kullanan birçok kişinin en çok şikayet ettikleri nokta, çok çabuk kaybolması ve karışmasıdır. Kişiye Özel Ahşap USB Bellek ile buna bir son veriyoruz. Yeni iş hediyesi olarak, ofis hediyesi olarak ya da karne hediyesi olarak alabilirsiniz. Kişinin kendine özel bir USB bellek ile çalışması çok daha gurur verici olacak. Oldukça uygun bir fiyata, sıradan Bir USB bellek değil, kişiye özel bir USB bellek almış olacaksınız. Kesinlikle çok sevilerek kullanılacak ve her zaman kendini belli edecek bir ürün. Hem kendinize, hem de USB bellek kullanan tüm sevdiklerinize hediye alabilirsiniz. Öğretmene hediye, müdüre hediye ya da patrona hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Kısaca iş ve okul hayatının en vazgeçilmezi olan bu ekipman Bikolihediye sayesinde çok daha anlamlı bir hale gelerek sizlere ulaşıyor.
   

  Kişiye Özel Ahşap USB Bellek ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) USB Bellek Ölçüleri: 5,5 X 3 X 0,80 cm. dir.
  2 -) 8 GB veri depolama kapasitesine sahiptir. 
  3 -) Ürün ahşap kaplamadır.
  4 -) İsim ahşap kısmına Lazer işleme teknolojisiyle yazılmakta olup, kalıcı ve silinmez özelliktedir.
  5 -) Ürünü sizin veya sevdiklerinizin ismine özel hale getirebilmemiz için, siparişiniz esnasında AD - SOY AD belirtmeniz gerekmektedir.
  6 -) Kişiye Özel Ahşap USB Bellek, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.