+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

İsme Özel Köpek İsimliği Künye

İsme Özel Köpek İsimliği Künye

Ürün Kodu: T310
Hayvan sever arkadaşlarınıza hediye almak konusunda atık hiç zorlanmayın diye size harika bir hediye önerimiz var. Özellikle hayvan sahibi olan dostlarınız için dilerseniz kedi ya da köpek tasmaları için kullanabileceğiniz İsme Özel Köpek İsimli Künye sipariş edebilirsiniz. Bu hediye onu hem çok mutlu edecek hem de çok şaşırmasına neden olacaktır. En sevdiği varlığının bir başkası tarafından düşünüldüğünü görmek hayvan severler için çok özel bir duygudur.
.
109,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Hem sevdiğiniz kişilere hem de kendi köpeğiniz varsa bu İsme Özel Köpek İsimli Künye siparişini verebilirsiniz. Özellikle kaybolmasından korktuğunuz hayvanlarınız için bu künye çok iyi bir tercih olacak. Üzerine hem ismi hem de sizin iletişim bilgileriniz yer alıyor. Dolayısı işle kaybolma gibi bir durum olduğunda bu köpeğinize ulaşma fırsatı vermiş olacaksınız.
   
  Maneviyat yüklü olan bu hediye aslında oldukça değerli ve kıymetli. Hem bir iyilik yapmış oluyor hem de güzel bir aksesuar hediyesi vermiş oluyorsunuz. Kemik şeklinde yapılması ve kişisel olması hediyeyi çok anlamlı kılıyor. Köpeklerinizin tasmasına kolaylıkla takabileceğiniz anahtarlık şeklinde tasarlanan bu künye size ve hediye edeceğiniz kişilere korkuyu biraz daha az yaşatmaya yönelik diyebiliriz. İnşallah canınız kadar sevdiğiniz hayvanlarınız için böyle bir durum ile hiç karşılaşmaz e o künyeyi hep aksesuar olarak kullanmaya devam edersiniz.
   

  İsme Özel Köpek İsimliği Künye İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Köpek isimliği kemik tasarımlı olup, kaliteli metal malzemeden yapılmıştır.
  2 -) Ölçüleri 4 x 2,8 cm'dir.
  3 -) Lütfen Dikkat: ürün görselinde yer alan deri tasma görsel aksesuar olarak kullanılmıştır. Siparişiniz halinde sadece künye gönderilmektedir. Ürün fiyatına tasma dahil değildir.
  4 -) Bu ürünü köpeğinize özel hale getirebilmemiz için, köpeğinizin ismini, size ulaşabilecekleri bir telefon numaranızı ve mesajınızı yukarıda yer alan ürün özelleştirme alanlarına yazmanız gerekmektedir.
  5 -) İsme özel köpek künyesi, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.