+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 1894 ürün görüntüleniyor.

En Anlamlı Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmenlerin önemini ve değerini vurgulayen en güzel sözü Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk "Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır." sözüyle dile getirmiştir. Öğretmenler, öğrencilerine yalnızca akademik ya da kitabi anlamda bilgi vermezler yanı sıra öğrencilerine insan olmayı, kendini keşfetmeyi, Vatan ve Millet sevgisini de aşılarlar. Dolayısıyla Türkçe, fen, matematik, biyoloji, kimya, din gibi branşı ne olursa olsun okul hayatımızdaki her bir öğretmenin kişiliğimizin oluşumunda önemli bir katkısı vardır. Her yıl 24 Kasım'da ülkemizde coşkuyla kutlanan Öğretmenler Günü, biricik öğretmenlerimizi yeniden hatırladığımız özel günlerdendir. Bu özel günde öğrenciler öğretmenlerine sevgi ve emeklerine karşılık şükranlarını seombolize eden öğretmenler günü hediyeleri alırlar. Bir öğrenci açısından öğretemene hediye alma süreci ise öğrencinin arkadaşına, dostuna, babasına, annesine veya sevgilisine aldığı normal özel gün hediyelerinden çok farklıdır. Çünkü, her öğrenci öğretmenine hayatındaki diğer insanlardan farklı olarak daha dikkatli ve titiz bir hediye seçme aşaması geçirir ve öğretmen sevgisi odaklı hediyeleri öğretmeni için seçmeyi tercih eder. Elbette öğretmene alınacak hediyeler içerisinde en anlamlı öğretmenler günü hediyesi bile bir öğretmenin öğrencisine verdiği emeğin ve faydanın gölgesi bile olamaz! Butik bir hediye sitesi olan ve misafirlerine daha çok kişiye özel hediye fikirleri sunan Bikolihediye ailesi olarak bu Öğretmenler Gününde sizlere sevgili öğretmeninize sevginizi en güzel şekilde yaşatacak birbirinden güzel öğretmenler günü hediye fikirleri oluşturduk. 

Kanaatimizce siz de öğretmenler günü hediyesi kategorimizdeki bu hediyelerimizi çok beğenecek ve ister emekli öğretmene öğretmenler günü hediyesi olarak veya isterseniz de derslerinize giren öğretmeninize hediye olarak bu sayfadaki size özel önerilerimizi çok beğeneceksiniz. Kaliteli, orijinal ve dikkat çekici kişiye özel ürünlerimizden hazırladığımız bu listemizdeki hediye önerilerimiz aynı zamanda bütçenizi çok da zorlamayacak ucuz öğretmenler günü hediyesi ürünleridir. Kolayca sipariş oluşturabileceğiniz ve hızlıca okul adresinize veya öğretmeninizin ev adresine hediye olarak gönderebileceğiniz yaratıcı öğretmenler günü hediyeleri ile sevgili öğretmeninize 24 Kasım'da unutulmaz bir mutluluk yaşatabilirsiniz. Erkek öğretmene hediye ve bayan öğretmene hediye olarak öğretmeninizin hem branşına ve hem de cinsiyetine uygun hediyeleri bu kategorimizde hızlıcabulabilirsiniz. O halde şimdi hemen siz de hızlıca harekete geçin ve biricik öğretmeninizi bu sayfadaki anlamlı öğretmenler günü hediyeleri ile hemen buluşturun diyoruz. Hayatı bize öğreten ve tüm öğrenim hayatımızda yanımızda olan değerli öğretmenlerimize öğretmenler gününde şık ve onlara bu anlamlı güne yakışır bir hediye verebilirsiniz. Zarif detayları bulunan özel hazırlanan ürünleri sitemizden detaylı inceleme yaparak sipariş oluşturabilirsiniz. Öğretmenleriniz için en uygun fiyatlı avantajlı hediye seçenekleri birçok modelle müşterilerimize sunuluyor. Birbirinden özel parçaların ve renklerin bir araya gelerek oluşturduğu hediye alternatifleri günümüzde çok gelişmiş bir sektöre öncülük ediyor. Sizde bu özel günde sevdiğiniz ve size emek veren öğretmen için en uygun hediyeyi sipariş verebilirsiniz.

Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri

1 -) Yaşayan Çiçek Kolye

Öğretmenler gününe en uygun hediye alternatifi olan ve çok beğenilecek bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Yaşayan çiçek kolye ürünü tüm özel günler için uygun bir üründür. Sevdiklerinize, annenize veya öğretmenler günü için bu özel günde bayan öğretmene hediye olarak verebilirsiniz. İçerisinde canlı çiçeğin kurutulması ile elde edilen bir model olarak sizlere sunuluyor. Şık bir tasarıma sahiptir. Özel kutusunda zinciri ile birlikte gönderilen bir hediye modelidir. Kolye ucu çinko ile üretilmiştir ve içerisinde bulunan zincir uzunluğu 60 cm ölçülerine sahiptir. Kolye camı gerçek cam olup isteğe bağlı olarak kristal kesimde yapılıyor. Uzun ömürlü bir hediye modeli olmasından dolayı özellikle bayanlara çok sık tercih edilen ve talep gören bir modeldir. İnternet üzerinden istediğiniz an sipariş vererek kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Öğretmenler çiçekleri çok sever ve kendilerine uzun ömürlü solmayan gerçek çiçek tasarımı kolye hediye edildiğini görünce çok mutlu olacaktır.

2 -) İsme Özel Kutulu 2’li Kalem Seti

Erkek veya bayan öğretmenleriniz için mutlaka hediye olarak alabileceğiniz bir modeldir. Öğretmenlerin en sık kullandığı ürün kalemdir. Günlük hayatlarında çok kullandığı kalemin birde kişiye özel olarak hazırlanmış halini gördüklerini zaman çok beğenecek ve mutlu olacaklardır. Öğretmeninizin özel adını ve soyadını yazarak sistem üzerinden kısa zamanda sipariş oluşturabilirsiniz. Tercih edilen kalem ürünü kısa zamanda kargo aracılığıyla kapınıza kadar ulaşır. Ürünlerin tüm detayları profesyonel malzeme kullanılarak hazırlanır. Yazılan yazıda hiçbir bozulma veya aşınma gibi olumsuz durumlar yaşanmaz. Uzun süre kullanıma uygun bir üründür. Öğretmeniniz çantasında kutusu ile beraber kullanabilir. Sadece öğretmenler günü hediyesi için değil ofis hediyesi, yeni iş başlangıcı veya çalışma arkadaşlarınız için bile çok uygun bir hediye alternatifi olacaktır. Uygun fiyatlı ve cebinizi yormayan bir modeldir.

3 -) Kişiye Özel Ahşap Cetvel

Öğretmenler günü senede bir gün kutlanan ülkemiz için çok değerli bir gündür. Bu özel günde sadece öğretmenlerimizi manevi olarak hatırlamak ve onlara minik bir hediye alabilirsiniz. Bikolihediye.com'da ise özellikle öğretmene hediye alternatifleri oldukça bol. Her zaman pahalı hediye almak zorunda değilsiniz. Küçük ama anlamlı güne değer katan ucuz öğretmenler günü hediyesi olarak uygun fiyatlı ahşap cetveli erkek veya bayan öğretmenleriniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Öğretmenlerin her zaman yanında bulundurduğu özellikle bazı zamanlarda ihtiyacı olan ahşap cetvelin üzerinde kendi isminin yazılı olduğunu görünce çok beğeneceklerdir. Kişiye özel isim yazılı cetvel ahşap olarak sizlere kargo aracılığıyla gönderim yapılır. Cetvelin uzunluğu 30 cm boyutlarına sahiptir. Cetvelin üzerine yazılan isim ve soyadı yazan kısımda asla bozulma ve silinme durumları olmaz. Son teknolojiye uyarlanmış modern lazer tekniği ile yazım yapılır.

4 -) Kişiye Özel Fotoğraflı Kare Masa Saati

Değerli öğretmenlerimiz için en uygun hediye seçeneklerinden olan masa saatini sitemiz üzerinden detaylı inceleme yaparak sipariş verebilirsiniz. Kişiye özel fotoğraflı kare model olup istediğiniz resmi yükleyerek aynı gün sipariş verebilirsiniz. Öğretmeniniz masayı sınıfta veya eninde isteğine göre kullanabilir. Erkek veya bayan öğretmenleriniz için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir modeldir. Öğretmeninizin sosyal medya üzerinden veya sizde olan bir fotoğrafını seçerek en kaliteli tekniklerle basım yapılmasını sağlayarak siparişi oluşturabilirsiniz. Doğal ve şık dekoratif bir ürün olarak tercih edilen kare masa saati boyutları 12.5 x 14 cm ölçülerine sahiptir. Masa saati çok kullanışlı bir ürün olmasından dolayı çok tercih ediliyor. Ofis hediyelerinde, yeni iş hediyeleri gibi tüm özel günlerinizde aynı gün içerisinde kısa zamanda ürüne sahip olabilirsiniz.

5 -) Öğretmenlere Hediye Mesajlı Kalemlik

Ülkemizde çok yaygın olarak kutlanan öğretmenler günü için hediye ararken birçok farklı seçenek çıkar. Öğretmene en uygun ve anlamlı hediye kişiye özel hediyedir. Öğretmenler kendi isimlerini ve soyadını bir ürünün üzerinde özel hazırlandığını gördüğü zaman içinde çok değerli bir gurur yaşarlar. Öğretmenize bu duyguyu yaşatmak için kişiye özel hediye kategorisine göz atarak sipariş verebilirsiniz. Şık ve estetik bir görünüme sahip olan ahşap malzemeden üretilen kalemlik ürünün boyutları 10 x 10 cm’dir. Kalemlik MDF ahşap malzemeden üretilmiştir. Öğretmeninizin adını soyadını sistem üzerinden yazarak sipariş oluşturabilirsiniz. Bir kaç adet alarak sevdiğiniz öğretmenlerinize verebilirsiniz. Uygun fiyatlı şık bir hediye modeli olarak en çok tercih edilen üründür. Üzerinde canlı ve özel yazılarla mesaj ve isim soy isim yazar. Kaliteli ve profesyonel hizmet veren firmamız tarafından tüm detayları özenle hazırlanır ve kargo aracılığıyla siz değerli müşterilerimize ulaşır.

6 -) Öğretmenlere Hediye Cam Masa Saati

Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz size tüm bilgileri en doğru şekilde aktaran öğretmeniniz için en modern ve kalıcı bir öğretmenler günü hediyeleri olduğunu söyleyebiliriz. Cam masa saati her öğretmenin mutlaka masasında olması gerekir. Bu ürün daha özel ve çarpıcı bir görünüme sahiptir. Üzerinde kaliteli renkli yazım tekniği kullanılarak mesaj ve isim soy isim yazar. Ürün özel cam olup 16 x 30 cm boyutlara sahiptir. Duruşu ve görüntüsü ile görenleri adeta şaşkına çeviren bir üründür. Çok beğenilen ve tercih edilen modellerin başında geliyor. Sistem üzerinden tüm bilgileri detaylı şekilde yaparak cam saati siparişini oluşturabilirsiniz. Ürün özel malzemeler ile sarılarak sizlere kargo aracılığıyla gönderim yapılır. Ürün yolda asla kırılmaz veya deformasyona uğramaz. Tüm özel günlere uygun tasarım bir üründür. Uygun fiyat garantisi ile sizlere sunulan son dönemlerin en farklı ürünüdür. Kullanışlı ve günlük kullanıma uygun bu dekoratif ürünü bu özel gün için tercih edebilirsiniz.

7 -) Öğretmenlere Özel Kupa Bardak

Özel günlerde hediye şeçeneklerine bakarken ilk karşımıza çıkan kullanışlı bir modeldir. Kupa bardak üzerinde özel isim ve mesaj yazıldığı takdirde ürün tasarım bir bardak olur. Öğretmenlerin ders arası saatlerinde içtiği çay veya kahveyi daha  anlamlı ve özel kılan bir üründür. Kaliteli bir porselen modeldir. Tüm özel günlerinizde arkadaşlarınızı, eşiniz, sevdikleriniz veya öğretmenleriniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 40 veya 80 dereceye kadar yıkanma garantisi vardır. Çok kullanışlı ve avantajlı bir ürün olarak tercih edilir. Özellikle üzerine canım öğretmenim yazarak ve isim soy isim yazıp site üzerinden sipariş verebilirsiniz. Çok kısa zamanda kargo aracılığıyla kapınıza kadar ulaşan bir üründür. Bikolihediye.com öğretmenler günü ve tüm özel günleriniz için her bütçeye uygun olarak hediye seçenekleri sunuyor. Tercih ettiğiniz ürün siz değerli müşterilerimiz için tüm aşamaları ve detayları profesyonel ekipler tarafından hazırlanarak özenle paketleme yapılır ve size gönderim sağlanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.