+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 1281 ürün görüntüleniyor.

Öğretmene Hediye

24 Kasım Öğretmenler Günü öğrenciler ve öğretmenler açısından özel bir gündür. Öğretmenlik mesleğinin yüceltilmesi ve öğretmenlerin toplumlarda ne kadar değerli bir yerlerinin olduğuna vurgu yapılması açısından bu günün sembolik anlamı vardır. Öğrenciler açısından ise öğretmenler günü, çok sevdikleri, kendilerine rol model olarak aldıkları ve hatta kendilerinin kahramanları olarak gördükleri sevgili öğretmenlerine en güzel öğretmenler günü hediyesi vermek için adeta yarıştıkları gündür. Bu özel günde kimi öğrenci 24 Kasım öğretmenler günü için öğretmenine hiç riske girmeden kalem, çiçek, kravat, kitap gibi klasik diye tabir edilen hediyeler tercih ederken, kimi öğrenciler ise modern, yenilikçi ve orijinal hediyeler alır. Biz Bikolihediye ailesi olarak ikinci sınıf tercihte bulunan öğrencilerin yanındayız. Öğretmenlerimiz özel oldukları için Öğretmenler günü hediyesi de özel olmalı ve bu yüzden de klişe hediyelerin öğretmenlerimize pek uygun olmadığı kanaatindeyiz. Bu sebeple de hediye sitemizde olabildiğince yenilikçi, olabildiğince orijinal ve yine olabildiğince orijinal öğretmenler günü hediyelerini 2. kategorideki öğrencilerin işini kolaylaştırmak adına bu başlığımızda derlemeye çalıştık. Bikolihediye'de sıradan, banal veya geleneksel öğretmenler günü hediyesi pek olmaz! Siz de çok sevdiğiniz, kendisinden çok şeyler öğrendiğiniz sevgili öğretmeninize ilginç bir öğretmenler günü hediyesi vermek istiyorsanız, öğretmene hediye fikirleri başlığımızda yer verdiğimiz güzel hediye önerilerimizden çekinmeden hemen istifade edebilirsiniz. Öğretmenlerimiz hayatımızın vazgeçilmez insanları, hayatı öğreten bilgiyi insanlara en şekilde anlatan öğretici kişilerdir. Okulda ve özel olarak karşımıza çıkan birçok öğretmen mevcuttur. Hayatımızı kolaylaştırmak için bize yol öğreten öğretmenler için anlamlı ve daha iyi hissettiren ve özel hediyeler almak yeterli olur. Öğretmenler günü veya doğumgünü gibi özel günlerde o güne yakışan doğru etkili farklı ve çarpıcı birçok öğretmene hediye modelini sitemizden inceleyerek alabilirsiniz.

Öğretmene Hediye Fikirleri

İsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti

Erkek veya kadın öğretmenize hediye almak istediğiniz zaman size bilgiyi öğreten kişiye en doğru verilebilecek hediye seçeneği kalem seti olduğunu söyleyebiliriz. Hem şık bir tasarıma sahip hemde özel kişinin isimleri yazan özel bir tasarıma sahiptir. Öğretmene hediye ne alınır Beyaz şık bir kutuda 2 adet kalem olarak çok kısa zamanda kargo aracılığıyla kapınıza kadar ulaşan bir üründür. Estetik bir görünüm kazandıran bu kutu kalem modeli 2 adet şeklinde gönderiliyor. Uygun fiyatı ile cebinizi yormayan bir ürün olduğunu görmekteyiz. Şık kutu üzerine isteğiniz doğrultusunda özel mesajlar yazılıyor. Öğretmenize veya iş hediyesi olarakta çalışanlara veya arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. 

Kişiye Özel USB Kalem Ve Kartvizitlik Seti

Öğretmenlerimiz bizim için çok değerlidir. Öğretmenler günü veya doğumgünü gibi özel günlerde günün anlamına yakışan en güzel hediye seçeneği kişiye özel USB kalem ve kartvizitlik seti olarak karşımıza çıkıyor. Çok şık ve kullanışlı bir model olan içeriği çok önemli detaylara sahip kadife şık kutu içerisinde 16 GB depolama kapasitesine sahip her kişinin en önemli ihtiyacı olan USB bulunuyor. Üzeri deri kaplı USB ve içinde kişiye özel isimli yazılan kalem bulunuyor. Ayrıca yine çok beğenilen kahverengi deri kartvizitlik bulunuyor. Şık kutu içerisinde bu üç güzel hediyeyi vererek sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Lazer teknolojisi ile yazılan ürünlerde asla silinme durumları yaşanmaz. Dolu bir kutu ürününü çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Tüm ürünlerinin üzerinde isim ve soyadı yazılıyor. Öğretmenize veya sevdiklerinize hediye olarak verebilirsiniz. 

Kişiye Özel Nostaljik Ahşap Radyo

Hem şık bir tasarıma sahip hem anlamlı dekoratif özel bir hediye vermek isterseniz en doğru seçenek kişiye özel nostaljik ahşap radyo tercih edebilirsiniz. Üzerinde istediğiniz özel bir söz veya isim tarih bilgileri yazdırabilirsiniz. Öğretmenler günü hediyesi farklı ve çekici özel bir hediye modelidir. Detayları çok özeldir ve her yerde kullanıma uygun bir üründür. Evde, ofiste, yazlıkta kullanılabilen bir üründür. Ahşap ve otantik görüntüsü ile bulunduğu her alanda dikkatleri üzerine çeken bir tasarıma sahiptir. Yeni teknolojide akıllı televizyon çıktığından beri böyle eski tarz ürünler her zaman daha özel olarak kalır. Sevdiklerinize, ailenize, arkadaşlarınıza ve öğretmenlerinize rahatlıkla verebileceğiniz bir hediye olarak karşımıza çıkıyor. Ölçüleri 11 x 16 x7 ‘dir. Ahşap radyo içerisinde sizlere kaliteli adaptör ve pil gönderiliyor. Hediye ettiğiniz kişi istediği zaman uzun ömürlü kullanabilir. 

Öğretmenlere Özel Kupa Bardak

Çok kullanışlı ve çok uygun bir hediye seçeneği olan kupa bardak ürününü öğretmenleriniz başta olmak üzere sevdiklerinize ve yakınlarınıza tüm özel günlerinizde doğum günlerinde hediye verebilirsiniz. Şık kaliteli bir görünüme sahip olan kupa bardak en çok tercih edilen hediye ürünü olarak ön planda tutuluyor. Her insan mutlaka kahve ve çay içmeyi sever. Üzerinde özel kişiye ait isim ve soyadı yazan renkli ve canlı renklere sahip bir kupa olarak gönderilir. Kargo aracılığıyla kapınıza kadar kutusu ile birlikte teslim ediliyor. Önünde yine öğretmenlik için veya farklı özel günler mesajlar yazılabilir. Kupa bardak üzerinde resimler veya istenilen yazılar yazılır. Bulaşık makinasında 40 veya 80 dereceye kadar yıkanma garantisi vardır. Çok kullanışlı ve avantajlı hediye olarak verebilirsiniz. 

Öğretmene Hediye İsme Özel Yastık

Senede bir gün ülkemizde kutlanan kutsal gün olarak bilinen öğretmenler günü çok özel ve anlamlı bir gündür. Bize bilgiyi öğreten hayatı öğreten değerli öğretmenlere hediye için en şık ve zarif bir hediye seçeneği olarak İsme özel yastık ürününü hediye edebilirsiniz. Şık ve estetik bir görünüme sahip özel isimli zarif yastık hediyesi uzun ömürlü ürünler olması oldukça sebebiyle en çok tercih edilen ve talep gören başarılı bir hediyedir. Sitemizden inceleyerek istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Üzerinde isim ve soyadı yazan renkli ve canlı renklere sahip bir baskı mevcuttur. Özel bir söz veya mesaj olarakta yazılar yazabilirsiniz. Yastık boyutları 45 x 27 x 12 cm oranlarına sahiptir. Saten kumaş üzerine 1.kalite malzeme ve ürünlerle baskı yapılmıştır. Kare şeklinde yastık içi elyaf ve boncuk dolgulu bir üründür. 

Öğretmene Hediye Mesajlı Kalemlik

Öğretmenlerinize şık ve farklı her zaman kullanabileceği bir hediye vermek isterseniz eğer en güzel hediye modeli kalemlik olur. Şık zarif ahşap görüntüsü ile görenlerin çok beğeneceği özel bir hediyedir. Her öğretmenin mutlaka bir kalemliğe ihtiyacı vardır. Çalışma odasında evinde rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olarak tercih ediliyor. Üzerinde özel isim ve mesajlı bir ürün olarak sevdiğiniz ve değer verdiğiniz öğretmeniniz için en modern hediye olacaktır. Görünce sizi hatırlatacak şık detaylara sahip bir üründür. Kaliteli MDF ahşap malzemeden üretilen kalemlik ürünün boyutları 10 x 10 cm’dir. Sipariş vermek istediğiniz zaman 24 saat içinde kargoya verilir ve hızlıca kutusunda size ulaşır. Hediye kalemlik ürününün üzerindeki yazılar ve isim özel baskı teknikleri kullanılarak hazırlanmıştır. 

Canım Öğretmenim Amerikan Servisi

Günümüzde evlerde ve yaşam alanlarında yemek yerken veya dekor olarak artık amerikan servisi kullanılıyor. Yenilen bir ürünün tabağın altına konulan şık bir tasarıma sahip modeller olarak üretiliyor. Masa örtüsü teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde kullanılma sayısı azaldı. Popüler olan ürünler amerikan servisi ürünleridir. Değerli öğretmeniniz için evinde kullanabileceği şık bir servis ürünü tercih edebilirsiniz. Kullanışlı ve pratik ve uygun fiyatlı bir ürün olan amerikan servisi ürünleri 40 x 30 cm boyutlara sahiptir. Kaliteli bir pvc kaplama ürünü olarak kolay temizlenen bezle silinen ve asla leke tutmayan özel bir hediye ürünüdür. Üzerinde istediğiniz mesaj ve isim soy isim özel olarak yazılır. Kargo aracılığıyla kapınıza kadar ulaşan bir üründür. Yazılar 1.kalite baskı teknolojisi kullanılarak yazılmıştır. Erkek veya bayan öğretmenleriniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Öğretmenlere Hediye Çakmak

Değerli öğretmenlerimiz için çanta veya ceplerinde rahatlıkla taşıyabilecek bir hediye üründür. Çakmak şık ve estetik bir görünüme sahiptir. Üzerinde özel bakı ile isim ve soyadı yazar. Kaliteli bir metal üründür. 4.5 ve 7.5 cm boyutlarına sahiptir. İstediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz ve kapınıza kadar ulaşan bir üründür. Zamanın çok değerli olduğu bu yaşamda hediye almak çok kolay ve konforlu hale geliyor. İnternet sitemizden ürüne özel bilgileri yazarak saniyeler içinde güvenle destek alarak sipariş verebilirsiniz. Hem uygun hem kaliteli ve uzun ömürlü hediye seçenekleri bulunuyor. Firmamızda tüm ürünler 1.kalite malzeme kullanılarak yapılmıştır. Sizde öğretmenleriniz için en uygun ve güzel ürünleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.