+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraflı Madalyon

Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraflı Madalyon

Ürün Kodu: T211
Bazı hediyeler ufak olsa da çok etkili duygular bırakır. Bikolihediye olarak biz her zaman hediye vereceğiniz kişinin hoşuna gidecek ve onu onurlandıracak hediyeler sunmaya özen gösteriyoruz. Sevdikleriniz için özel olarak yaptırabileceğiniz Kişiye Özel Mesaj Ve Fotoğraflı Madalyon üründe bunlardan biri. Üzerine dilediğiniz mesajı yazarak istediğiniz fotoğrafı bastırıp hediye edebilirsiniz. Her zaman sergileyebileceği ve saklayabileceği bir hediye olacak. Dolayısı ile hediyeniz ile de vermek istediğiniz mesajı kolaylıkla vermiş olacaksınız.
.
109,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Kişiye Özel Mesaj Ce Fotoğraflı Madalyon ürününe dildiğiniz notu yazdırabilirsiniz. Seni Seviyorum, İyi ki Doğdun, Dünyanın En İyi Babası, Dünyanın En İyi Sevgilisi, En Vefakar arkadaş, En İyi Anne gibi dilediğiniz kişiye dilediğimiz ve uygun gördüğünü notu madalyonun üzerine yazdırarak ona özel bir hale getirebilirsiniz. Annenize, babanıza, öğretmenize, sevgilinize, arkadaşınıza yani kısaca tüm sevdikleriniz ve değer verdikleriniz için alabileceğiniz bir hediye olacak.
   
  Kişiye Özel Mesajlı Ve Fotoğraflı Madalyon dildiğiniz her özel günde hediye edilebilir. Aynı zamanda hediye alacağınız kişinin katılacağı bir yarışma ya da müsabaka öncesin de de moral depolamak için hediye dilebilecek değerli bir seçim olabilir. Bu hediyeniz yüz güldürecek ve kişiye kendini daha iyi hissettirecektir. Sonuç olarak siz sıradan bir şey almak yerine, özenle seçtiğiniz ve özenle yaptırdığınız kişiye özel bir hediye almış oluyorsunuz. Bu hediyeler her zaman talep görenlerden biridir ve sizler de hediyeniz ile hedefi tam 12’den vuruyor olacaksınız.
   

  Kişiye Özel Fotoğraflı Madalyon ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Madalya 6 x 6 cm boyutlarındadır.
  2 -) Görsellik açısından Orijinal bir Madalyaya yakın bir görünüme sahiptir. 
  3 -) Siparişiniz halinde Kişiye Özel Yazılı Madalyon kırmızı hediye kutu içerisinde gönderilecektir. 
  4 -) Ürünün size özel olarak hazırlanabilmesi için 1 adet fotoğraf ve mesajınızı girmeniz gerekmektedir. 
  5 -) Kişiye Özel Madalyon, hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.