sadsad x
asdasd

Sevimli Ayıcığın Sana 100 Aşk Mesajı Var

Sevimli Ayıcığın Sana 100 Aşk Mesajı Var

Ürün Kodu: T109
Bazı duygular dile gelse bile ağızdan kolay kolay çıkamaz. Sizler de özellikle utangaç bir yapıya sahipseniz ve ben susayım benim yerime sevimli ayıcık en güzel sözleri sevdiğime aktarsın diyorsanız o halde sevimli ayıcığın sana 100 aşk mesajı var hediyesini kaçırmayın deriz. Üzerinde seni seviyorum yazan tatlı bir ayıcık ve elinde tuttuğu bir kalp kutu içinden çıkan en güzel sözler. Aynı zamanda ağızları tatlandıran çikolata. Daha ne olsun öyle değil mi?
69,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (6)
 • Bizce duygular her zaman çocuk kalmalı. Saf ve masum sevginizin en güzel göstergesi bu olsa gerek. Sizler de bu inanılmaz hediye ile hem onu şaşırtmaya hem de duygulandırmaya hazır mısınız? Özellikle kadınlara alınacak en güzel hediyelerden biri diyebiliriz. Hiç aklınıza gelmeyecek ve bu ne güzel söz diyeceğiniz tam 100 tane aşk mesajı ayıcık sayesinde sevdiğinize ulaşıyor olacaksınız. Oldukça sürprizli bir kutu diyebiliriz.  Böylesine özel ve güzel hediyeler bir ömür unutulmaz ve saklanılır. Sizler de hediyem her zaman onun ellerinde hayat bulmaya devam etsin diyorsanız o halde aşk mesajı veren ayıcık hediyesini kaçırmayın deriz. Sevimli ayıcığın sana 100 aşk mesajı hediyeniz ile kesinlikle karşı tarafı şaşırtıyor olacaksınız. Hem uygun fiyatlı hem de özel bir hediye arayanlar için bu sevimli ayıcıklı mesaj hediyesi tam da doğru bir hediye seçimi olacak.
   

  Sevimli Ayıcığın Sana 100 Aşk Mesajı Var ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ayıcık 16 X 14 cm. ölçülerine sahiptir
  2 -) Peluş oyuncak ayıcığın kucağında tuttuğu kalp kutu içerisinde, kalpli kartlara işlenmiş 100 adet Seni Seviyorum çünkü bir sürü nedenim var sözleri yazılıdır. 
  3 -) Ayrıca kalp kutu içerisinde 2 adet de kalp şeklinde tasarlanmış çikolata bulunmaktadır.
  4 -) Bu ürün hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siprişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.