+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

90'lı Yılların Nostaljik Solo Test Oyuncağı

90'lı Yılların Nostaljik Solo Test Oyuncağı

Ürün Kodu: T1233
90'lı yıllarda yaşayanlar bu oyunu çok ama çok iyi bilirler. O dönemlerde maalesef etrafımız şimdiki gibi oyunlar ile dolu değildi. Evinde bu solo testten olan her çocuk ve genç hatta yaşlılar bile büyük keyif ile bu oyunu oynardı. Bazen tek başına bazen de ikili olarak yarış yapabilirdik. İşte biz bu eski anıları yeniden canlandırmak için ya da yeni gençlere bu oyunu sevdirmek için tekrar sizlere sunmak istedik.
64,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • 90'lı Yılların Nostaljik Solo Test Oyuncağı keyifle oynayacağınız bir oyundur. Hem biraz esprili hem de aynı zamana beyin jimnastiği yapmanızı sağlayan bir oyun seçimidir. Çocuklarınız için de kendiniz için de çok rahat bir şekilde satın alabilirsiniz. Ne kadar bilgili ne kadar zekisiniz bu oyun ile bunu ölçmek çok keyifli olacak. Sizler de ah erde o eskiler diyorsanız ve nostaljik hediyeleri seviyorsanız 90'lı Yılların Nostaljik Solo Test Oyuncağını alarak hem sevdiklerinize hediye edebilir hem de kendiniz için alarak güzel anlar oluşturabilirsiniz. Çok ucuz fiyatı ile almak da çok kolay olacak. Eski dönemlerin masaüstü oyunlarından olan bu solo test oyuncağı size çocukluğunuzu yeniden yaşatabilecek.

  90'lı Yılların Nostaljik Solo Test Oyuncağı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Paket içerisinde; 45 adet plastik piyon, 1 adet Solo test oyun alanı, 1 adet puan tablosu çıkmaktadır.
  2 -) Solo Test Oyunu, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
  3 -) Stok durumumuza bağlı olarak karışık renklerde gönderilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.