Ağacın Altındaki Sevgililer Dekoratif Biblo

Ağacın Altındaki Sevgililer Dekoratif Biblo

Ürün Kodu: T599
Dekoratif hediyeler her zaman en çok kullanım alanına sahip olan hediyelerdir. Hediye ettiğiniz kişi birçok alanda kullanabilir. Dilerse iş yerinde sergileyebilir, dilerse evinde. Hediyenizin onun yaşam alanında yer alması ve her an sizi hatırlatması çok hoş olsa gerek. Ağaç Altında ki Sevgililer Dekoratif Biblo ona verebileceğiniz en güzel anı olacak. Odasının en güzel yerinde sergileyebilecek ve o aşıklarda sizin duygularınızı buluyor olacak.
69,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Oldukça şık ve elit bir hediye diyebiliriz. Sevgililer için özel olarak yapılan bu hediyeler aşkın daha anlamlı kılınmasını sağlıyor. Dolayısı ile hediye alırken bu seçeneklere bakabilirsiniz. Bankta oturan iki aşık biblosu hem çok şirin hem de çok romantik. Özellikle yıl dönümü kutlamalarında ya da sevgililer günü hediyelerinde harika bir seçenek olarak ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra sevgilinizi mutlu etmek için bir bahaneye de gerek yok ki? Ona ansızın alacağınız bu hediye ile onu mutlu etmenin bir başka yolunu da bulmuş olacaksınız. Sizler de sevgiliye ucuz hediyeler arıyor ama özellikle değerli ve özel olmasını da istiyorsanız tam olarak aradığınız yerdesiniz. Bikolihediye sizler için Ağaç Altında ki Sevgililer Dekoratif Biblo hediyesi ile bu arayışınıza son veriyor olacak. En şık hediyeliklerin adresi olan Bikolihediye ile artık sevgiliye ne hediye alınır sorularının yanıtı bulunmuş oluyor.
   

  Ağacın Altındaki Sevgililer Dekoratif Biblo İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ölçüler: 30 X 10 cm.
  2 -) Ürün ahşap ve plastik malzemeden yapılmış olup, TV ünitesinde, kitaplıkta veya çalışma masası üzerinde kolaylıkla sergilenebilir. 
  3 -) Aşık sevgililer biblosunun saksı kısmında modele bağlı olarak gramofon, gitar sembolleri yer almaktadır. Stok durumumuza bağlı olarak karışık modelde gönderilmektedir.
  4 -) Aşk Ağacımız Biblosu, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.