+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Ata İmzalı Erkek Deri Cüzdanı

Ata İmzalı Erkek Deri Cüzdanı

Ürün Kodu: 3798

Sizler de hayatınızda önemli bir yere sahip olan erkek sevdiğinize hediye alarak, kendisini değerli hissettirebilir ve aldığınız hediye karşılığında erkek sevdiğinize bağlılığınızı kat ve kat fazla arttırabilirsiniz. Bu güzel cüzdanın diğer tüm cüzdan çeşitleri içerisinde en çok dikkate değer cüzdan olacağı kesin.
.

819,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ata İmzalı Erkek Deri Cüzdanı, Atatürk'e ve düşüncelerine sevdalı olan tüm sevdiklerinize anlamlı bir hediye opsiyonu. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı her insanın sevdiği, değer verdiği ve hayatına etki etmiş Başkumandanımız Atatürk, bu özel cüzdan üzerinde sizlerle buluşuyor.

  Ata İmzalı Erkek Deri Cüzdanı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün dana derisinden üretilmiş olup, son derece kalitelidir. Cüzdan üzerinde Zenga Markası bulunmaktadır.
  2 -) Cüzdan içerisinde; 2 Adet kağıt para bölmesi, 1 adet bozuk para bölmesi, 3 adet kredi kartlık cebi, 2 adet gizli bölme, 1 adet nüfus cüzdan bölmesi, 2 adet de ehliyet ve kart benzeri şeyleri yerleştirebileceğiniz cep bulunmaktadır.
  3 -) Cüzdan üzerine yazılacak isimler, ön bölümüne yazılmaktadır.
  4 -) Yazılar özel bir baskı tekniği ile yazılmakta olup, uzun yıllar silinmez.
  5 -) Ata İmzalı Erkek Deri Cüzdanı hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.