+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Babaya Hediye İsimli Viski Bardağı

Babaya Hediye İsimli Viski Bardağı

Ürün Kodu: 4202

Duygularınızı ve en içten sevgi dileklerinizi babanıza en güzel şekilde bu viski bardağıyla geçirmiş olacaksınız. Böylesi durumlar mutlu etmek için yeterli oluyor. Hiçbir hediye sitesinde satın alamayacağınız ucuz fiyat ve güzel avantajlarla sipariş edebileceğiniz Babaya Hediye İsimli Viski Bardağı, uzun zamandır babanız için düşündüğünüz o sevgi armağanı olabilir. Özellikle bu viski bardaklarının kişiye özel olması babanız açısından da çok daha özel bir hediye olmasını sağlıyor.
.

159,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Kişiye özel viski bardağıyla babanıza kaliteli bir hediye vereceksiniz. Sizler de babama hediye olarak gösterişli bir hediye almak istiyorum derseniz babalara özel viski bardağına bir göz atmalısınız. Üzerinde babanızın isminin yazması çok daha keyifli içişler sağlıyor olacak. Sizler de özellikle de kaliteli bir babalar günü hediyesi istiyorsanız bunu öncelik olarak satın alabilirsiniz.

  Konu babalar günü için hediyelik eşya olunca bizler sizler için geceli gündüzlü çalışmaya devam edecek ve en güzel viski bardağıyla sizleri buluşturuyor olacağız. Bize göre, tarzınızı ve babanıza olan sevginizin tarifini en iyi bu viski bardağıyla kendisine gösterebileceksiniz. Babalar günü hediye seçeneklerini doğru değerlendirmek ve seçenekler içinden doğru elemeyi yaparak babanıza en ideali bulmak zaman ve emek ister. Eğer siz doğru hediyeyi babanıza bulmak için çaba gösteriyorsanız babalar günü Hediyesi viski bardağını mutlaka değerlendirmeli ve bu hediyenin babanızı ne kadar sevindireceğini düşünmelisiniz. Viski içmeyi seven her bireyi kendi ismine veya kendisine özel olarak tasarlanmış viski kadehlerinden viskilerini içmeye davet ediyoruz. İnanıyoruz ki bu viski sever her insan için müthiş bir zevk olacak.

  Babaya Hediye İsimli Viski Bardağı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Viski bardağı kaliteli Paşabahçe üretimidir.
  2 -) Viski bardağı ölçüleri 9 cm ve çapı 7 cm'dir.
  3 -) Kapasitesi 205 cc ölçeklidir.
  4 -) Bardak üzerine lazer işleme tekniği ile kazıma yapılmakta olup asla silinmez özelliktedir.
  5 -) Babaya Hediye İsimli Viski Bardağı normal koşullarda hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.