+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Bayrağımız Temalı Gif Film Makinesi

Bayrağımız Temalı Gif Film Makinesi

Ürün Kodu: T6259
Hayran kalacağınız bayrak tasarımlı foto fif film makineleri ile tanışın. Kendisine alacağınız bu anlamlı analog gif film makinesiyle arkadaşlarınızı havalara uçurabilirsiniz. Bu anlamlı analog gif film makinesiyle arkadaşınıza yaşatacağınız mutluluğun tarifi olmayacak. Böyle kıymetli bir hediyeyi bu kadar kolay bulabiliyor olmanıza şaşırmamanız gerekir. Çünkü Bikolihediye ile tüm zorlukları kolayca sizlerle birlikte aşıyoruz. Böylelikle kısa süre içinde harika fırsatları incelemiş olacaksınız.
.
919,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ay Yıldızlı bayrağımızın önemini ve kıymetini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden de tasarladığımız birçok hediyelik eşyada Türk bayrağına yer veriyoruz. Binlerce şehidimizin kanıyla sulanmış, yere inmemesi için savaş alanlarında elden ele taşınan kutsal değerimiz Ay Yıldızlı Bayrağımız gif film makinesi üzerinde her an karşımızda. Ülkemizi ekonomik, sportif, bilimsel ve kültürel anlamda temsil eden ve her Türk evladının önünde saygıyla esas duruşa geçtiği bu önemli değer, bayrağımız temalı foto film makinesi ile hayatınızdın her alanında sizinle oluyor. 

  bayrak
  Hepimiz değim yerindeyse akıllı telefonlarımızla yatıp, onlarla hayata devam ediyoruz. Günümüzde akıllı telefonlarımızın bir an bile olsun yanımızdan ayırmıyoruz. İnternete giriyor, sosyal medyayı takip ediyor ve belki de telefonların en güzel özelliği olan bol bol fotoğraf ve video çekerek güzel anılar biriktiriyoruz. Sizlere şimdi sunacağımız sürprizli ürün, dilediğiniz bir videonuzla tasarlanacak sürprizli bir armağan! Şimdi siz de çıkartın çep telefonunuzu ve sevdiğinizle kısa bir video çekin ve o video ile hazırlanacak bu harika objeyi kendiniz için hazırlatın. İster kayıtlı videonuzdan ister şimdi çekeceğiniz bir videoyla hazırlatabileceğiniz kişiye özel el sineması analog gif oynatıcıyla arkadaşınıza hayatının en güzel sürprizini yapın. En üst düzeyde bir seyir zevki sunan ve ön alanında yer alan metal plakasına istediğiniz mesajlarınızı yazdırabileceğiniz analog gif film oynatıcı ile arkadaşınız olağanüstü etkileyicilikte bir hediye ile tanışmış olacak.

  Bayrağımız Temalı Foto Film Makinesi İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ölçüleri: Yükseklik 18 cm. Genişlik :18 cm.dir. Oldukça kaliteli olup, metal köşebentler ile sağlamlaştırılmıştır.
  2 -) Ürün 2 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir.
  3 -) Mesajınız, film makinesi altında yer alan ahşap kaide üzerine metal plakaya Lazer ile yazılacaktır. 
  4 -) Ürün, şık kutu içerisinde gönderilmektedir. Direkt sevdiğinizin adresine gönderebilirsiniz.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.