+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Canım Babam Konsept Hediye Kutusu

Canım Babam Konsept Hediye Kutusu

Ürün Kodu: T1106
Babalar günü hediyenizi düşündünüz mü? Bu yıl alacağınız hediye bizce en çok özenilmiş, en özel, en tasarım ve en çeşitli olsun. Sizler için hazırladığımız harika bir hediye seti sunmak istiyoruz. Canım Babam Konsept Hediye Kutusu dopdolu içeriği ile süslü kutusu harikalar yaratıyor. Böyle bir hediyeyi hangi baba alırda mutlu olmaz ki bir düşünün.
.
669,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Canım Babam Konsept Hediye Kutusu içinde ona hediye edebileceğiniz birçok özel ürün var. Üzerinde baba yazan ve aynı zamanda adının da yer aldığı harikam bir kupa, çok şık bir masa saati, bir kitap ayracı, bir deodorant ve bir adet parfüm yer alıyor olacak. Kutusu bile en az ürünler kadar şık ve özenli. Üstelik tüm bu hediyelere çok uygun fiyatlar ile ulaşmanın da keyfini yaşıyor olacaksınız. Canım Babam Konsept Hediye Kutusu kesinlikle harikam bir babalar günü hediyesi olacaktır. Babama ne hediye alsam diyorsanız cevabınız hazır. Sadece kendi babanıza değil aynı zamanda eşinizin babanıza hediye yani kayınpederinize hediye olarak da bu harika seti alabilirsiniz. Hatta bizce haksızlık olmasın diye iki babanıza da bu hediye kutusunu sipariş ederek onlara güzel bir hatıra verin.
   

  Canım Babam Konsept Hediye Kutusu İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Hediye kutusu içerisinde 4 parça ürün yer almaktadır. 
       ** 1 Adet First Class Deodorant ve Parfüm
       ** 1 Adet Alarm Saat (Çalar Saat Ölçüleri: Yükseklik : 17 Cm - Genişlik : 12 cm. En: 6 cm.)
       ** 1 Adet Babanıza özel mesajınız ve babanızın ismine özel kitap okuma ayracı
       ** 1 Adet Baba Nedir tanımlı İsme Özel Kupa Bardak
  2 -) Kutu Ölçüleri: 35 X 25 X 11 cm.'dir. Harika bir sunuma sahip olan bu özel hediye kutusuyla Babanıza Anlamlı bir Babalar Günü sürprizi yapabilirsiniz.
  3 -) Kutu içerisinde Z kesim diye adlandırılan kırpıntı süs kağıtları yer almaktadır. Bu şekilde hediye kutusu içerisindeki ürünler daha zarif bir görünüme kavuşur.
  4 -) Canım Babam Konsept Hediye Kutusu, hafta içi saat 14.00'a kadar vereceğiniz siparişlerinizde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.