Delik Kova Şeklinde Kalemlik

Delik Kova Şeklinde Kalemlik

Ürün Kodu: T602
Sıra dışı hediyelikler her zaman ilgi ve dikkat çeker. Elbette sıra dışı olmasının yanı sıra kullanışlı olmasının da önemi çok büyük. Yani sırf farklı diye alacağınız bir hediyenin hiçbir zaman bir işe yaramaması ne kadar doğru? Bu sebeple Bikolihediye olarak biz her zaman hem sıra dışı hem de kullanılabilecek özel ürünler sunuyoruz. Bunlardan biri de Delik Kova Şeklinde Kalemlik.
.
24,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Özel tasarı kalemlik arayanlar için harika bir öneri olan Delik Kova Şeklinde Kalemlik tam bir kahkaha tufanı koparacak. Hem kalemlerinizi toparlayacak hem de tasarımı ile herkesin dikkatini çekecek. Peki, böylesine şık bir hediye kimlere alınabilir? Elbette dilediğiniz herkese. Özellikle öğrencilere hediye olarak alınabilir. Bunun yanı sıra öğrenmene hediye, ofis arkadaşına hediye, arkadaşınıza hediye yani kısaca yazım ya da çizim yapan herkese alınabilecek bir hediye. Hatta ve hatta mutlaka kendiniz için de alabileceğiniz bir ürün. Öyle ya herkese hediye alıp kendimizi neden unutuyoruz ki? Özel kutusu içinde gelecek olan bu tasarım kalemlik isterseniz kendi kullanacağınız kadar keyifli, isterseniz sevdiklerinize hediye edeceğiniz kadar eğlenceli ve kıymetli.
   

  Delik Kova Şeklinde Kalemlik İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün sert plastik malzemeden yapılmış bir kalemliktir. 
  2 -) Kutu Ölçüleri : 9 x 9 x 10 cm. dir. 
  3 -) Delik Kova Şeklinde Kalemlik, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.