+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Do It With Love Buton Rozet

Do It With Love Buton Rozet

Ürün Kodu: 5454

Sen de kendi rozetini kendi zevklerine göre tasarlamak ister misin? Kendin veya sevdiklerin için hazırlatabileceğin kişiye özel iğneli rozetler iliştirileceği yüzeye çok yakışacak. Kurumsal firmalar için, okumayı söken çocuklar için veya çantasını süslemek isteyen siz kendiniz için yaptırabileceğiniz buton rozetler, istediğiniz modellerde Bikolihediye sayfalarında.
.

39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • İlginç bu özel buton rozeti hemen şimdi sipariş vererek aslında arkadaşınıza çok büyük bir keyif yaşatıyorsunuz. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek Türkiye’nin her iline kargo gönderen Bikolihediye’de, ucuz hediyeler ile arkadaşlarınızı mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Arkadaşınız için Bikolihediye'nin zengin ürün çeşitliliğinden faydalanarak, İlginç bir buton rozet sipariş edebilir ve bu özel buton rozeti doğum gününde arkadaşınıza sunabilirsiniz.

  20 TL altı ucuz hediyeler sınıfında bulunan buton rozetler, arkadaşlarınızın mutluluğu açısından ideal bir hediye seçimi olacaktır. Arkadaşınıza bu güzel buton rozeti verdiğinizde klasik bir buton rozetinin çok dışında kesinlikle incelik kokan bir hediye ile karşılaşmış olacaktır. Bu değerli buton rozet sayesinde arkadaşınızın her zaman mutlu olabileceği gibi, anlamlı bir kişisel eşyaya da sahip olmuş olacaktır.

  Do It With Love Buton Rozet İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Okul çanta, bez çanta, pantolon, ceket gibi dilediğin alanda buton rozetle tarzını yansıt ve kendini ifade et.
  2 -) İğneli rozet metal yüzey üzerine koruyucu kaplanarak hazırlanmıştır ve baskı kalitesi birinci sınıftır.
  3 -) 44 mm genişliğinde 4,3 cm çapındadır. Arkasında yer alan iğnesi ile dilediğiniz alanda sergileyebilirsiniz.
  4 -) Kişiye özel ve tasarım iğneli rozet modellerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.
  5 -) kişiye özel tasarımlı iğneli rozet, yılbaşı hediyesi olarak ideal bir seçimdir.
  6 -) Do It With Love Buton Rozet normal koşullarda hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.
  7 -) Ürün için belirtilmiş fiyat, 1 adet iğneli rozet içindir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.