+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Doğruluk ve Cesaret Erotik Oyun

Doğruluk ve Cesaret Erotik Oyun

Ürün Kodu: T162
Partneriniz ile cinselliği kuralsız ve mutlu bir şekilde yaşamak ister misiniz? O halde Bikolihediye’ in sizlere sunduğu Doğruluk Ve Cesaret Erotik Oyunu oynamaya ne dersiniz? Hem oldukça meraklı hem de oldukça eğlenceli bir gece sizi bekliyor olacak. İlişkinize biraz hareketlilik getirmek ve biraz da sınırları zorlamak için harika bir öneri diyebiliriz.
Özel kutusu içinde sizlere ulaşacak olan Doğruluk Ve Cesaret Erotik Oyunu ikiniz arasında bir sır olarak oynayarak çok eğlenebilirsiniz.
279,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (5)
 • Tarafınızı seçin ve oyuna başlayın. Cesaret mi, doğruluk mu? Hepsi oldukça özel ve samimi görevler olacak. Bakalım siz bu oyun ile ne kadar eğleniyor olacaksınız. Özellikle uzun süreli ilişkilerde cinselliğe böylesine hareketli anlar katmak şart diyebiliriz. Doğruluk Ve Cesaret Erotik Oyunu sizin için tutku, oyun, eğlence yani kısaca her duyguyu barındırıyor olacak. Partneriniz ile daha samimi ve daha yakın olmanızı sağlıyor olacak. Kadın olarak bir erkeğe, erkek olarak da bir kadına bu harka oyun ile sürpriz yapabilirsiniz. İçinde yer alan 50 adet doğruluk soruları, 50 adette cesaret oyunları sizleri bekliyor olacak. Özellikle çöze günleriniz için mutlaka partnerinize almanız gereken hediyelerden biri diyebiliriz. İkinizin arasında sınır olmamalı ve bunu da Doğruluk Ve Cesaret Erotik Oyun ile ortaya koyabilirsiniz. Bizce cesur olan tarafı bu hediyeyi alarak partnerinize hemen gösterin. Üstelik ucuz hediye alternatiflerinden birini değerlendirmekte cebinizi de mutlu ediyor olacak.
   

  Doğruluk ve Cesaret Erotik Oyun ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Set İçerisinde 1 adet oyun tahtası, 1 adet basmalı dönen çark, 50 adet erotik cesaret kartı, 50 adet erotik doğruluk kartı yer almaktadır.
  2 -) Kolaylıkla avuç içine sığan pozisyon çarkı 10 x 10 cm. ölçülerine sahiptir.
  3 -) Çerk sert plastik malzemeden yapılmış olup, üst kısmı şeffaf plastik camla kaplıdır. Ürün Kutusu Ölçüleri : 20 x 20 x 5 cm.dir.
  4 -) İlişkisi rutin giden ve heyecan arayan çiftler için idealdir.
  5 -) LÜTFEN DİKKAT: Bu ürün 18 yaşından küçükler için uygun değildir.
  6 -) Doğruluk ve Cesaret Erotik Oyun hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
  7 -) kapalı kutu içerisinde gönderilmektedir. Kargo elemanları ve 3. kişiler kutu içerisinde ne olduğunu asla göremezler.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.