sadsad x
asdasd

Erkek Bebeğe Özel Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesi

Erkek Bebeğe Özel Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesi

Ürün Kodu: T1227
Erkek bebek ziyareti yapacaksanız eliniz boş gitmeniz elbette uygun değil. Siz kalıcı bir hatıra vermek istiyor ve özellikle anne ile babayı mutlu etsin diyorsanız Erkek Bebeğe Özel Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesini alabilirsiniz. Erkek bebeğe özel olarak mavi renkte yapılan bu çerçeve harikam bir tasarım. Aynı anda birden fazla resmi bir araya topluyor ve tasarımı ile de sürekli değiştirilebiliyor.
.
99,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Yeni anne ve babaya hediye olarak böylesine şık bir çerçeve hediye ederek en güzel anıları sergilemesine imkan tanıyabilirsiniz. Kullanılıp atılacak bir ürün yerine Erkek Bebeğe Özel Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesi almak kalıcı bir hediye vermenizi sağlıyor olacak. Üstelik bebek görme hediyesi olarak da alınabilecek en güzel ürünü almış olacaksınız. Bebek hastane ziyaretine giderken ya da bir yaş kutlamasına giderken de hediye olarak alabilirsiniz. Erkek bebeğe hediye olarak çok fazla seçeceğiniz olsa da biz en kullanışlı ve en beğenilecek ürün olan Erkek Bebeğe Özel Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesini almanızı öneririz. Evde şık bir duruş sergileyecek ve bizce alınan en güzel hediye olma statüsünü koruyor olacak. Sizler de uygun fiyatlı bu şık bebek hediyesini mutlaka değerlendirin deriz.

  Erkek Bebeğe Özel Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesi İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Dönme dolap fotoğraf çerçevesinin boyutu 40 x 30 x 12 cm.'dir.
  2 -) İçerisinde koyulan fotoğraflı çerçeve bölmelerinin ölçüleri 10 x 7,5 cm'dir.
  3 -) Çerçeveli bölmelerin içerisine 8  adet fotoğraf koyabilirsiniz.
  4 -) Dönme dolap çerçeve Ahşap MDF malzemeden üretilmiştir. 
  5 -) Ürün monte edilmiş ve fotoğraflarınız yerleştirilmiş şekilde gönderilmektedir.
  6- ) Erkek Bebeklere Özel Mavi Dönme Dolap Fotoğraf Çerçevesi, hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.