Erkek Sevgiliye Sürpriz Romantik Mum

Erkek Sevgiliye Sürpriz Romantik Mum

Ürün Kodu: T877
Ah şu erkekler…. Hep sevdiği kadınları mutlu etmek için uğraşıp didinen erkekler. Peki, biz kadınlar sevgilimiz için aynı incelikleri düşünüyor muyuz? Biz kadınlar hediyeyi çok seviyoruz ama ya erkekler? Bizce erkeklerde özellikle sevdiği kadından alacağı hediyeye can atıyor olacak. O halde bu kez de erkekleri ele alalım dedik ve erkek sevgiliye en romantik hediye ne olur diye düşünmeye başladık. Düşünce de ortaya Erkek Sevgiliye Sürpriz Romantik Mum ürünümüz çıktı.
.
44,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Üzerinde fotoğrafınız ile süslenecek bu mu hangi erkeği mutlu etmez ki? Özellikle romantik erkekler bayılıyor olacak. Eğer benim erkek arkadaşım pek romantik değil diyorsan da, bu tarz bir hediye ile onu daha romantik bir havaya çekmeye ne dersin? Erkek Sevgiliye Romantik Mum tasarımı kesinlikle iç ısıtacak bir hediye olacak. Yakmaya kıyamayacak ve her zaman en çok görebileceği yerde sergiliyor olacak diye düşünüyoruz.. Belki kim bilir, ikiniz için en romantik olacak bir günde yine sizin için yanar bu aşk dolu mum.  Erkekler hediyeden ne anlar deme! Bu harika hediyeyi ona ver ve o anda ki duygularını gözleriniz ile gör. Uzakta ki sevgili için de alınabilecek hatıra dolu bir hediye. Sevgilinizden uzaktaysanız ve kendinizi ona bir hediye ile hatırlatmak istiyorsanız bu fotoğraflı sevgiliye özel mumu sipariş edebilirsiniz. Bir taş ile iki kuş vurmak diye buna denmez mi?
   

  Erkek Sevgiliye Sürpriz Romantik Mum İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Mum Ölçüleri : 13 Cm yükseklik ve 6,5 cm genişliğe sahiptir. Kullanıma bağlı olarak yanma süresi 45 saat kadardır.
  2 -) Ürün kişiselleştirme mumun dış çevresine özel şaffaf etiketle yapılmaktadır. Renkler son derece canlı ve kalitelidir.
  3 -) Mumlarımız doğa ile uyumlu parafin ve bitkisel balmumundan elde edilmiştir.
  4 -) Kişiye özel mumlar, yıldönümü, yılbaşı, özel gün ve kutlamalar için idealdir.
  5 -) Dikkat: Yanan bir mumu yanıcı maddelerden uzak tutmalısınız. Ayrıca yanmakta olan mum mutlaka gözetiminiz altında olmalıdır.
  6 -) Erkek Sevgiliye Sürpriz Romantik Mum hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde Aynı Gün Kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.